Pozitivní test ale na ultrazvuku nic

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6
21.1.22 17:56

Pozitivní test ale na ultrazvuku nic

Dobrý den, dělaný 2× teh.test s // včera návštěva doktora ale ten nemohl nic potvrdit prý tam ještě nic nevidí za týden mám přijít znova. Dnes slabé špinění. Je možné že těhotná nejsem i když mi vyšli testy pozitivní??? Nebo jsem šla k doktorovi moc brzo že to opravdu ještě na uz opravdu není ještě vidět?? A špinění je v počátečním těhotenství normální???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15657
21.1.22 17:59

Nepíšeš kdy jsi si ten test dělala, ale normálně se chodí tak 2-3 týdny po pozitivním testu/vynechani menstruace. Špineni být může, zvlášť pokud jsi po vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29377
21.1.22 18:10

A jak dlouho máš zpoždění? Pokud si tam běžela hned s mokrým testem, tak samozřejmě nic vidět nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67441
21.1.22 18:32

@vavver záleží,jak dlouho máš zpoždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
21.1.22 18:33

@vavver a jak dlouhé máš zpoždění ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
21.1.22 18:34

Na gyndu se chodí až cca měsíc po vynechané menstruaci - cca tak 8tt, pokud nemáš nějaké závažné zdravotní problémy, nebo historii potratů.
Teď je zbytečně brzo, doktor tam nic neviděl a pokud jsi ještě před datem své menstruace, tak se klidně může ještě dostavit.
Teď ti tu může říct x žen, že je to v pohodě, že to taky tak měly a donosily. A dalších x žen, že to odešlo s menstruací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.1.22 18:35

@JancaS84 12.1 měla přijít menstruace nepřišla… Ale menstruaci nemám pravidelně… Test dělaný první teď v pondělí a druhý včera ráno než jsem šla k doktorovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11778
21.1.22 18:40
@vavver píše:
@JancaS84 12.1 měla přijít menstruace nepřišla… Ale menstruaci nemám pravidelně… Test dělaný první teď v pondělí a druhý včera ráno než jsem šla k doktorovi…

Ta carka spíš slábne. Nejspíš to bylo jen biochemické těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
21.1.22 18:41

Je možné že jsi šla hodně brzo tak není nic vidět, ale proč ti nenabral krev na hladinu HCG?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.1.22 18:48

@karkarka Ten slabší byl dělaný v pondělí a ten silnější včera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
785
21.1.22 18:51

Nemas jeste ani skutecne pozitivni test a uz jsi byla u doktora. Podle testu je hladina hcg zatim uplne nizka, nic videt nemohl. Coz neznamena, ze z to nebude zdrave tehotenstvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.1.22 18:52

@ŠmolinkaJana vůbec netusim 🙄 udělal mi ultrazvuk řekl že tam ještě nic nevidí ať přijdu příští týden. Ale zase si říkám že kdyby to byl jen vadný test že by mi to neukázal 2 x myslím tu pozitivitu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
21.1.22 19:10

@vavver jsi mooc brzo šla na ultrazvuk. No i příští týden taky nic neuvidí.. tak za 2,5tydne od teď půjde v děloze něco vidět. A je normální, že na začátku spinis. Pokud bys víc špinila, tak bych jela na pohotovost. Já jsem špinila při obou těhotenství a docela dost, bolel mě podbřišek a vse bylo ok :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1704
21.1.22 19:14

Ja byla na gynde 32dc a byl vidět gestacni váček. Záleží i kdy jsi mela ovulaci, třeba jsi šla jen fakt brzo. Musíš počkat drzim ti palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.1.22 19:15
@Midliva píše:
@vavver jsi mooc brzo šla na ultrazvuk. No i příští týden taky nic neuvidí.. tak za 2,5tydne od teď půjde v děloze něco vidět. A je normální, že na začátku spinis. Pokud bys víc špinila, tak bych jela na pohotovost. Já jsem špinila při obou těhotenství a docela dost, bolel mě podbřišek a vse bylo ok :srdce: [/citace @Midliva
Děkuji to jsem asi potřebovala slyšet ☺️
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat