Pozitivní test ano nebo ne?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 15:25

Pozitivní test ano nebo ne?

Ahoj, test jsem dělala dnes odpoledne.
Mám 1 den zpoždění ms :)
Měli jste po meškání ms dálnici a nebo ducha?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3088
5.11.21 15:33

Je nejaky rozpity…kazdopadne, kdyz se musis ptat na emiminu, jestli je test pozitivni nebo ne, tak spis neni…pockej dva dny, udelej dalsi, jestli neprijde ms a uz se nebudes muset nikde ptat, uvidis to sama. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33270
5.11.21 15:35

No tak, určitě tu čárku vidíš nejlíp sama ;) Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65381
5.11.21 15:44

Tenhle není úplně duch, zkus za 2 dny a uvidíš. Viditelné to je oken a bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3787
5.11.21 16:07

Docela pěkná čárka. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
5.11.21 16:14

Takový jsem měla v předpokládaný den vynechání MS. O 3 dny později byla silnější, tudíž nebylo pochyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
5.11.21 18:03

Ani dálnici, ani ducha. Měla jsem pozitivní test. Kdyby si testovala z ranní moči tak ho mas nejspíš taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 12:02

Ahoj holky chtěla bych se zeptat :roll: měli jsme s přítelem nechráněný sex celej měsíc jsem čekala na menstruaci nakonec jsem ji teda dostala 28.10 nikdy jsem to nedostala tak pozdě 8o zkončilo mi to 1.11 a asi tak cca po 4 dnech jsem měla růžový výtok vůbec nevím co to znamená, po ránu mi bývá špatně, dělala jsem si test vydíte tam někdo něco??? :nevim:
Moc bych miminko chtěla :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
3088
7.11.21 13:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat :roll: měli jsme s přítelem nechráněný sex celej měsíc jsem čekala na menstruaci nakonec jsem ji teda dostala 28.10 nikdy jsem to nedostala tak pozdě 8o zkončilo mi to 1.11 a asi tak cca po 4 dnech jsem měla růžový výtok vůbec nevím co to znamená, po ránu mi bývá špatně, dělala jsem si test vydíte tam někdo něco??? :nevim:
Moc bych miminko chtěla :andel:

Mela jsi ms a negativni test, nejsi ted tehotna :nevim:. Jestli nemuzes otehotnet vic nez rok, doporucuju se obratit na odborniky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 13:56

Je tam duch?

A vidíte zde na mém ducha? 4 dny po vynechání MS.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat