Pozitivní test a menstruace. Co teď?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labuť19
Kecalka 230 příspěvků 19.03.19 22:16
Pozitivní test, menstruace. Co teď?

Ahoj :mavam: Dělala jsem si několik testů, které byly pozitivní, menstruace byla zpožděná 14 dnů. Jenže od rána dnes hodně krvácím, bolesti nemám. Zítra mám jít na gynekologii, ale nevím jestli teda mám jít, aby mě prohlídli, zda jsem čistá nebo jestli nejít a nechat to plavat? Je potřeba revize?

Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2215 příspěvků 19.03.19 22:18

Určitě bych šla na kontrolu.

Aduš8
Závislačka 4152 příspěvků 19.03.19 22:23

Šla bych určitě, nemusí se zákonitě jednat o potrat. Některé ženy krvácí a dítě pak zdárně donosí

RomanaUli
Povídálka 20 příspěvků 35 inzerátů 19.03.19 22:28

Podle toho popisu to nutně nemusí ještě znamenat konec. Určitě bych na prohlídku šla. Může se jednat o něco jiného.
Každopádně revize nutná není (v případě, že by se jednalo o samovolný potrat tak brzy). Já jsem prodělala SP cca v 6. tt, revize mi byla nabídnuta, ale odmítla jsem. Tělo se s tím vypořádalo samo. Jen jsem chodila každý týden na kontrolu, protože doktorka chtěla mít jistotu, že vše „odejde“ bez komplikací. A dopadlo vše naprosto v pořádku. Stalo se to 17.11. a na konci listopadu už jsem byla opět těhotná. Držím palce! :hug:

Mari.G
Kelišová 5324 příspěvků 19.03.19 23:12

V mém případě to v obou případech konec byl, ale mám mraky kamarádek, kde začal krvácet hmatom či něco podobného a těhotenství dopadlo dobře. Určitě se jeďte ukázat, ať se ví, co se děje. Kdyby šlo třeba o mimoděložní, tak tam může být čekání hodně blbé. Já jela se nechat vyšetřit a odjela jsem domů, potratila v klidu a bez stresů z hospitalizace a sálu. Mnohem lépe se s tím vyrovnávalo, než když jsem byla na 2 revizích a několik dní strávila v porodnici čekáním na volný operační sál. Držím pěsti!

Labuť19
Kecalka 230 příspěvků 20.03.19 08:12

Děkuji za odpovědi :srdce: zkoušela jsem ještě dnes pro jistotu test, čárka tam zatím pořád je. Zmizí po potratu hned nebo to trvá pár dní?

luciie88
Kecalka 104 příspěvků 20.03.19 08:54

@Labuť19 určitě bych šla na kontrolu, jinak hcg by mělo klesat, ale čárka ještě na testu může klidně být. Já byla týden po vynechání MS a krvacela jsem, doktorka mi řekla, ať okamžitě přijedu, když je něco, co v těhotenství být nemá. U mě to bylo bohužel mimoděložní. Ale měla jsem i MS bolesti. Jinak kdyby šlo o spontánní potrat tak bych čekala, zda si tělo poradí samo, než hned chodit na revizi. Držím palečky

Váš příspěvek
Reklama