Pozitivní test měsíc po potratu

71
23.4.20 19:20

Pozitivní test měsíc po potratu.

Dobrý den, chtěla bych se poradit.
Před měsícem 20. března jsem prodělala v 5 týdnu samovolný potrat.
Po potratu jsem si za 3 dny měla udělat ještě test a druhá čárka už hodně zeslábla a byla jen mírně viditelná.
Dnes je 23.duben a já si dnes ráno dělala těhotenský test. Objevili se mi 2 silné čárky.
Můžu být těhotná když je to měsíc po potratu?? Sex jsme měli nechráněný několikrát.
Moc děkuji za rady a zkušenosti ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64555
23.4.20 19:25

@MimiLola ano, můžeš být těhotná.. Stává se to.. Říká se, že po sp bývá pohnojeno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.4.20 19:27

@martina.se
Samozřejmě bych byla strašně ráda jen si nechci dělat plané naděje abych pak nebyla zklamaná 😊
Vůbec jsem nečekala že bude pozitivní.
Moc děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
23.4.20 19:35

@MimiLola Ano, můžeš. Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
23.4.20 19:39

Možné to určitě je, já jsem otěhotněla po dvou měsících samovolném potratu. Pokud jste měla aspoň jeden cyklus. Držím Vám palce ať vše dobře dopadne, já sama mám komplikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.4.20 19:47

Tak vám moc děkuji 😊 zítra se objednám na gyndu a budu doufat že mi to potvrdí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
23.4.20 19:51
@MimiLola píše:
@martina.se
Samozřejmě bych byla strašně ráda jen si nechci dělat plané naděje abych pak nebyla zklamaná 😊
Vůbec jsem nečekala že bude pozitivní.
Moc děkuji 😊

Tohle není žádný duch, který by mohl být.. Toto je krásně pozitivní test.. Držím pěsti :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.4.20 20:16

@martina.se
Tak jste mě strašně moc potěšila :hug:
Dekuji moc a přeji pěkný večer :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5920
23.4.20 20:18

Ano, taky jsem to tak měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.4.20 20:20

Ano těhotná byt můžeš :srdce: já otěhotněla měsíc po potratu.. nestihla jsem mít ani menstruaci.. bohužel to taky nevyšlo a pak jsme si dali rok pauzu se snažením..změnila jsem i gynekologa a ten mi zjistil problém s vaječníky… takže mi ještě před snažením nasadil gynprodyl a brala jsem ho do 15tt a bylo vše v pořádku :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
34496
23.4.20 20:32

@MimiLola
Tak pozitvní test, jako ten tvůj dalnicový, tu dlouho nebyl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18481
23.4.20 20:50

@MimiLola nechraneny styk byl, tak proč by si nemohla být těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
23.4.20 21:23
@Anonymní píše:
Ano těhotná byt můžeš :srdce: já otěhotněla měsíc po potratu.. nestihla jsem mít ani menstruaci.. bohužel to taky nevyšlo a pak jsme si dali rok pauzu se snažením..změnila jsem i gynekologa a ten mi zjistil problém s vaječníky… takže mi ještě před snažením nasadil gynprodyl a brala jsem ho do 15tt a bylo vše v pořádku :hug:

A měla jste také tak silné dvě čárky jako mám já?? Moc děkuji za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
23.4.20 21:31
@Russet píše:
@MimiLola
Tak pozitvní test, jako ten tvůj dalnicový, tu dlouho nebyl :lol:

Přesně.. Tenhle je jasný :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.20 04:13
@MimiLola píše:
A měla jste také tak silné dvě čárky jako mám já?? Moc děkuji za odpověď :kytka:

Ano měla :) věřím, že těhotná budeš :) gratuluji :srdce: :hug: zajdi si na gynekologii dřív.. říká se že se má jít později, aby se už potvrdilo srdíčko… ale jak už byl potrat je lepší jít dřív… kdyby ti doktor chtěl třeba gynprodyl nasadit nebo něco jiného :) já už byla v 5tt jak jsem otěhotněla potřetí :hug: a zrovna tu moji holčičku kojím :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat