Zkušenosti s pozitivním testem na covid

Anonymní
28.10.20 14:14

Pozitivni test na covid - zkušenosti?

Ahoj holky, rada bych se zeptala (pokud jste byly pozitivni na COVID), kdy vam prisly vysledky. Vsichni koho znam a byli pozitivni, tak meli vysledek v ten den a negativni vetsinou az za dva dny. Byla jsem vcera na testech a zatim nic, tak jestli mam mit nadeji, ze to bude negativni. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5528
28.10.20 14:18

Mají na to 48h, ale známá čekala ještě dyl a byli pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
28.10.20 14:22

Tchýně měla test za pár hodin. Ale možná je to i tím, že ji odvezla rychlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
28.10.20 14:27

My máme výsledky většinou ještě ten den večer, třeba do deseti hodin od odběru. Jsou v tom vyhodnocování čím dál rychlejší. V září to trvalo trochu déle, to přišly třeba až druhý den dopoledne. Moje děti byly na odběrech včera v poledne a výsledky přišly o půl osmé večer - 2 negativní, jedno pozitivní. Tchyně s tchánem byly na testech spolu, ona věděla ještě ten den výsledky, on až druhý den dopoledne, oba ale byli negativní. Prý když ten vzorek je málo průkazný, tak s ním dělají ještě nějaký další test, aby bylo jasno, ale nevím…
Lenka, toho času pozitivní

Příspěvek upraven 28.10.20 v 14:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vbu
588

Ja mela test do druheho dne odpoledne - pozitivni, muz a deti az za 48 hodin - negativni :) Ted to bude holt trvat i del, protoze je system uz zavaleny tipuju. Ja tam sla kdyz jeste to jakz takz slo ted uz i objednaci doby jsou dlouhe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7315

Asi záleží na té konkrétní laboratoři, jak rychle odešle výsledky. Já byla dvakrát na stěru. Dvakrát negativní a výsledek pokaždé do max. 8 hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 14:38

@vbu ja prave byla vcerna na Bulovce, bez objednani, protoze proste nebylo misto, tak sem si rekla, ze to risknu. Prisla jsem a sla hnedka na radu, nikde ani noha. Kamarad byl vcera na Zelenem Pruhu a tam taky nikdo. Ani jeden nemame zatim vysledek 🤷🏼‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
538
28.10.20 14:49

Byla jsem s dcerou v pondělí v 11h. Výsledek přišel včera v 19h. Pozitivní. Mají na to až 72h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21291
28.10.20 15:52

Dva za 26-28 hod, dva za 10 hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21291
28.10.20 15:53

Naprosta vetsina lidi v mem okoli ma vysledky behem druheho dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
711
28.10.20 15:59

Naopak, pozitivní za 26 hodin, negativní odebrán ve stejnou dobu za osm hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.10.20 16:05

Manzel byl v pondeli rano a odpoledne mel výsledek pozitivni.Ja byla v sobotu dopoledne a výsledek přišel v nedeli na večer také pozitivni.Deti byli negativni to mi přišlo asi 30 minut po mém vysledku.

• Citovat
  • Nahlásit
22234
28.10.20 16:13

Já bych v tom logiku nehledala, vždyť to ve zkumavkách dávají po dávkach do centrifugy, pochybuju, ze stíhají rozlišovat hodinu..
Den asi ano, ale jinak to berou šmahem, jak jim to privezou a postupně rozesílají výsledky asi…si tedy myslím já 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21291
28.10.20 16:54
@Liška2014 píše:
Já bych v tom logiku nehledala, vždyť to ve zkumavkách dávají po dávkach do centrifugy, pochybuju, ze stíhají rozlišovat hodinu..
Den asi ano, ale jinak to berou šmahem, jak jim to privezou a postupně rozesílají výsledky asi…si tedy myslím já 8)

I ja, proste jak to vyjde… nekdy to stihnou ten den, nekdy az ten dalsi, nezalezi, jestli byl odber rano nebo odpoledne… a pokud to nekam vozi a je to male odberove centrum, muze to byt do tech 48 hodin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22234
28.10.20 17:12

@mroe prý tam nebyla ani noha..jen mamka :mrgreen: a 6 zdravotníků.

Pardon..to bylo k jinému odkazu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama