Pozitivní test na koronavirus

Anonymní
25.3.20 14:57

Pozitivní test na koronavirus

Má tu prosím někdo pozitivní test na koronavirus? Potřebuji vědět příznaky. Jsem v domácí léčbě, doktorka řekla brát paralen atd. Těžko říct jestli je to viróza nebo koronavirus. Proto budu ráda, když napíšete vaše příznaky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5519
25.3.20 15:02

Google, telka? Všude to teď omilaji dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2091
25.3.20 15:03

Horecka, ztrata cichu a chuti, suchy kasel, dusnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5990
@Anonymní píše:
Má tu prosím někdo pozitivní test na koronavirus? Potřebuji vědět příznaky. Jsem v domácí léčbě, doktorka řekla brát paralen atd. Těžko říct jestli je to viróza nebo koronavirus. Proto budu ráda, když napíšete vaše příznaky.

Tak pokud se cítíte že by jste koronavirus mohla mít, není od věci zavolat si na hygienickou stanici ve vašem okolí a oni vám řeknou co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8562

Vzhledem k tomu, ze priznaky jsou velmi rozdilne u kazdeho a prekryvaji se s chripkou a virozou, nemyslim, ze by ti takova informace pomohla. chovej se, jako kdybys koronu mela - tzn symptomaticka lecba, absolutni karantena tebe i cele domacnosti aspon na dva tydny a vydrz. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
25.3.20 15:05

Ryma, kasel, teplota, bolest hlavy, bolest v krku, unava, zazivaci problemy…
A nekdo nema vubec nic z toho. Jen pozitivni test :roll:
A tys byla na testech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10556
25.3.20 15:07
@tini píše:
Horecka, ztrata cichu a chuti, suchy kasel, dusnost
  • u někoho veliké bolesti hlavy a kloubů/svalů, tlak na hrudníku (jakoby někdo stál na žebrech), nevolnost nebo průjem, zahlenění (tzn. pro změnu vlhký kašel), silná bolest v krku atd.

Těch příznaků je opravdu celá řada a každý to popisuje trošku jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3896
25.3.20 15:28

Co vim z okoli, ale jen od netestovanych, nikoho pozitivne testovaneho neznam, ale na neschopence je kdekdo, tak vetsinou bolesti svalu a kloubu, hlavne v zadech, žebra, teplota zvysena kolem 38° pořád, prujem, nechutenstvi, migreny, unava, kasel a nekdo uvadi i rymu. Ale opakuju nikdo z nich neni oficialne testovany, protoze na testy je nedoporucili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
25.3.20 15:51

Ty symptomy jsou u každého opravdu velmi rozdílné. Buďte prostě doma v klidu na lůžku, jak při každé viróze a chřipce. Ve výsledku je jedno, zda máte chřipku či koronavirus, když to doma vyležíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.20 21:12

Myslím že obecně se to říct nedá. Každý tělo reaguje jinak. Já jsem pozitivní, jsem týden v domácím léčení, měla jsem jen mírné bolesti hlavy, občas pokašlávání ale nic hrozného. To bylo vše. Přišlo se na to vlastně náhodou, pozitivní byla moje kamarádka která se mnou přišla do kontaktu, lékař pak nechal všechny kterej vyjmenovala že s nimi trávila více času otestovat. Jinak bych to asi přešla bez léčení, ani bych o tom nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5148
26.3.20 06:39

Holky, je tu někdo, kdo je pozitivní na covid? Mě by jen zajímalo, když jde o jednoho člena v rodině, jak funguje doma ta karanténa - když jsou doma děti i manžel? To je ten nakažený v jednom pokoji a nesmí vylézt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.20 12:25

@Salorka já jsem pozitivní, děti nemám ale manžela ano, testy mu delali ihned a je negativní takže jel na naší chatu kde je v karanténě a budou ho ještě jednou testovat. Takže jsem doma sama, mě i manželovi nakupuje tchýně :D naštěstí tu zatím ještě nemáme hezké počasí ( bydlíme v Řecku ) takže mě to ani neštve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5148
26.3.20 12:47

@ParvatiAntonakos Díky za reakci. A jak Ti je? Bereš nějaké léky na kašel nebo jen odpočíváš a ležíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.3.20 13:38

@Salorka mám slabý průběh, vnímám to jen jako lehčí nachlazení, beru jen paralen, léky na kašel, bylinné čaje. Jsem zavřená doma a to je pro mě peklo, posledních 10 let každý den ráno hoďku běhám a i za ten týden absence pociťuji negativní dopad, jsem unavená, bez nálady :zed: jinak nic vážného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5148
27.3.20 06:59

@ParvatiAntonakos To je dobře! Moc díky za info a hlavně ať jsi brzy úplně ok a my všichni okolo taky :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama