Pozitivní test, na UTV zatím nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 13.10.14 20:46
Pozitivní test, na UTV zatím nic

Mám teprve 7dní spoždění, ale už mám pozitivní těhotenské testy, dnes jsem byla na gyndě, ale na ultrazvuku ještě nic nebylo…jsem podruhé těhotná a snáším to tentokrát celé nějak hůř, ještě to ai není potvrzené a už se bojim cokoliv dělat, jsem plná strachu, ikdyž u prvního jsem byla naprosto vyrovnaná s tím, že to prostě dopadne vše, tak jak má…do toho emoční výkyvy, šílená únava…

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8545 příspěvků 13.10.14 20:48

@wesny tak týden po testu je brzo na to, aby tam něco bylo vidět… Nicméně alespoň vysokou sliznici dr. viděla? Jak asi moc dobře víš, nedá se nic jiného dělat, než vydržet do kontroly za týden nebo lépe i déle ;). Ale určitě to bude v pořádku, věř tomu ;) :srdce:

sovička33
Echt Kelišová 8410 příspěvků 13.10.14 20:53

@wesny týden je krátká doba. ještě vydrž. Všechno dobře dopadne :hug:

michee
Závislačka 3589 příspěvků 13.10.14 20:56

@wesny proto se vzdy objednavam na gyndu az tak 3 tydny po terminu MS, ted jsem kvuli problemum sla neplanovane o tyden driv a neco malinko videt bylo, lepsi to bylo ty 3 tydny, to uz bylo vsechno krasne videt :-) Takze zadny stres, na dalsi kontrole uz bude vsechno videt :-) Jen pro nekoho je to cekani na dalsi kontrolu nekonecne.

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 13.10.14 21:35

Nešil, uklidni se… je pravda, že co se má stát se stane. Mysli pozitivně, udělej si čaj, vem si čokoládu a dřív než v 8tt na gyndu nelez. Nemá cenu se nervovat aneb nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 13.10.14 21:54

Zítra si půjdu zaběhat a opět se budu dál hlídat v jídle :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 22:14

Holky ti radí dobře. Já se tak strašně bála až jsem si spustila úzkostnou poruchu. Takže nakonec musím brát antidepresiva. A pár týdnů jsem byla i hospitalizovaná na psychiatrii abych se dala do kupy. Ted uz je mi líp. Ale může se to kdykoliv vrátit. A věř že není o co stát. Hod to za hlavu a nech to plynout.

weru8
Kecalka 120 příspěvků 14.10.14 10:34

Já jsem také byla moc brzo na gyndě. Nic tam neviděl a pořád mi hrozil mimoděložním těhotenstvím. Krev vyšla pozitivní. Až v 9tt mi potvrdil těhu. Dnes jsem 29tt. Tak hlavně klid ;)

wesny
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 15.10.14 15:00

Holky, to je děs, jsem psychicky totálně rozladěná, ne kvůli tomu, že bych přemýšlela, co mimi nebo tak..ale co se ráno vzbudím, má nálada je jak na houpačce, jsem strašně podrážděná, nervní, přecitlivělá, vůbec si u prvního toto nepamatuju, je to děs…chudák malá(2roky) to docela odnáší a já pak brečim, už aby to skončilo? kdy to skončí??? :P

clea14
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 15.10.14 19:03

Ahoj, já byla na ultrazvuku také brzy - měla jsem bolesti, takže bylo podezření na mimoděložní. V 4+0 nebylo nic vidět a v 5+0 už byla bublinka na správném místě. Přeji pevné nervi…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrba a Limba ven! Fanoušci fotbalové Plzně po nezdarech vyhánějí klubové ikony

Druhá prohra v řadě a propastná devítibodová ztráta na vedoucí Slavii. Šance... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >