Pozitivní test nebo falešný poplach?

Ladybug26
12.4.21 06:22

Pozitivní test nebo falešný poplach?

Ahoj holky, jsem tu nová a ráda bych se na vás obrátila s dotazem.

V červnu loňského roku jsem vysadila antikoncepci. MS mi od té doby chodí, jak se jí chce 😁
S přítelem jsme si řekli, že vše necháme osudu a uvidíme, kdy otěhotním. Minulou středu jsem si udělala test a vyšly mi dvě čárky. Opakovala jsem ho tedy i ve čtvrtek a pátek a to samé.
Dnes ráno jsem si chtěla udělat ještě jeden, ale ten mi vyšel sněhobílý. Je pravda, že byl od jiné značky. První tři testy jsem měla mamatest.

Prosím o váš názor.
Přikládám fotografii.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31219
12.4.21 06:26

Možná byl s menší citlivostí. Jsou dost slabé. Kdy máš dostat MS?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
12.4.21 06:32

I kdyby to byl dneska test s nižší citlivosti, tak by neměl byt snehobily. Otestovala bych zítra stejným testem, jakými jste testovala minulý týden, ale příliš optimistická bych nebyla, je mi líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63618
12.4.21 06:48

Nebyla vyšší citlivost? Místo 10 25?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
12.4.21 07:11

Testy by měly sílit. Tohle nevypadá nadějně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1349
12.4.21 07:12

A to jsou ty tři testy z minulého týdne? Protože já na všech třech druhou slabou čárku vidím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ladybug26
12.4.21 07:26

@martina.se
Teď koukám na krabičku a citlivost byla 20

• Citovat
  • Nahlásit
Ladybug26
12.4.21 07:26

@katyna1984
Ano, všechny jsem dělala v minulém týdnu. :?

• Citovat
  • Nahlásit
2969
12.4.21 07:45

@Ladybug26 Tak jestli dneska nic, tak to bylo biochemko. Ikdyz posledni mel mensi citlivost, tak carka by by po tolika dnech byt musela. Pro jisotu zkus jeste zitra nebo pozitri, ale spis ti prijde MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14814
12.4.21 07:46

No, tohle moc dobře nevypadá, ale ještě bych neztrácela naději. Zkus si udělat další test ve středu a uvidíš, jestli bude nějaký posun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2238
12.4.21 07:57

Carka na testech nesili a dnes negativni, to na tehotenstvi neukazuje, jak dlouho mas vynachenou ms? Takove veci se bohuzel stavaji..samozrejme dokud neprijde ms je sance vzdycky, ale proste pokud byl v patek duch, dnes uz by byla jasnejsi carka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ladybug26
12.4.21 08:06

@Melodie91 ms mám vynechanou už 5 dní, ale těžko se to odhaduje, vzhledem k tomu, že mi chodila opravdu nepravidelně. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3713
12.4.21 10:41

@Ladybug26 na Mamatest vidim krasne. Ja jsem dnes 10.den od ovu a zkousela jsem Mamatest. Carka krasne viditelne, tak jsem zkusila Maxe (rika se, ze ma malo barviva) a opravdu je carka mnohem slabsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.21 16:14

Já jsem ani 2 dny po vynechání ms neměla dvě stejně silné //. A digitální test ukazoval 2-3 týdny. Na kontrole vše v pořádku. Nyní jsem v 6tt. Asi bych si nejdrive být tebou udělala digitální test a nebo zavolala dr na odběry hcg, čárky tam máš pěkně viditelné.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat