Pozitivní test, negativní test, po 6 dnech spoždění hnědé špinění

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 25.03.18 23:24
Pozitivní test, negativní test, po 6 dnech spoždění hnědé špinění

Zdravím, prosím o rady. Jak je vidět v nadpisu : první pozitivní test jsem si dělala clear blue a vyšel pozitivně, pak jsem si udělala i obyč test a vyšel duch. Tyto testy jsem si zkoušela po 3 dnu meškání MS. Jinak mívám MS pravidelnou 28 dní. 6 den spoždění jsem začala mít hnědé špinění(krvácení bych neřekla, protože jsem to vždy utřela jen na papíru). Pak se mi to stalo i dalši den ráno a pak ještě odpo, tak jsem si raději zašla na pohotovost. Tam mi udělali jen tehutest a vyšel negativní, na UZ nebylo vidět, že bych byla těhu jen mi řekla doktorka že to vypada na klasickou MS. Takže mi těhu vyvrátila. Ale krev mi nevzala. Dnes meškám 9-tý den a MS nikde, jen špinění. Ve středu mám jít ma gyndu ke své DR. Myslíte si, že bych mohla být těhu? Nemá někdo podobnou zkušenost? Díky za všechny odpovědi.

Reakce:

Sinisterka10
Kecalka 321 příspěvků 25.03.18 23:28

Já měla normal menzes asi do 3.mesice. Testy mi vycházely negativní do 10tt a tehotenstvi mi zjistili z krve asi v 7tt. Ale na testu to bylo až o ty 3 tydny déle. :think: testy jsem zkoušela, protože dr mi řekla, že mám přijít až právě v tom 10tt, tak ať to sleduju :lol:

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 25.03.18 23:32

@Sinisterka10 děkuji za Vaši zkušenost. Snažíme se už přes rok tak mám pocit, že jsem z toho mimo. Měla jsem si říct o testy z krve…

Sinisterka10
Kecalka 321 příspěvků 25.03.18 23:36

@Pavlinga zkuste. Je to přesnější. Já se teda o nic nesnažila, a na to tehotenstvi se přišlo úplnou náhodou. A jelikož jsem měla ms normálně, tak jsem to neřešila a ani se zbytečně netesila, protože jsem počítala s nějakou chybou v matrixu. A teď mám 2mesicni kočičku. :mrgreen: nic není nemožný, a na ty testy se spoléhat nedá. A pokud by jste byla nejakej malej týden, na uz asi nic vidět není. Já byla až po tom 10tt a to bylo vidět krásně. :nevim:

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 25.03.18 23:40

@Sinisterka10 mě spíš překvapilo, že byly pozitivní a paknegativní…A do toho to špinění ale bez bolestí, jen tlaky jako při MS. Nemívám bolestivou MS.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.18 01:37
@Sinisterka10 píše:
Já měla normal menzes asi do 3.mesice. Testy mi vycházely negativní do 10tt a tehotenstvi mi zjistili z krve asi v 7tt. Ale na testu to bylo až o ty 3 tydny déle. :think: testy jsem zkoušela, protože dr mi řekla, že mám přijít až právě v tom 10tt, tak ať to sleduju :lol:

Ahoj, nechci rýpat, ale jaký těhotenský, test jsi si dělala? Já mám totiž za to, že jsou spolehlivé.

emma38
Závislačka 3581 příspěvků 26.03.18 05:49

@Pavlinga prostě biochemické téhu…proste na chvili se to chytlo a zrejme se spinenim to odešlo. Proto ten pozit.test a pak negat. Drž se ono to přijde :palec:

Příspěvek upraven 26.03.18 v 08:19

Sinisterka10
Kecalka 321 příspěvků 26.03.18 05:54
@Anonymní píše:
Ahoj, nechci rýpat, ale jaký těhotenský, test jsi si dělala? Já mám totiž za to, že jsou spolehlivé.

Mamatest. Evidentně nebyl. Ale je mi to fuk, tehotenstvi mám díky bohu už za sebou, takže neřeším proč tomu tak bylo :lol:

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 26.03.18 06:20

Holky tak dnes tedy 10 den spozdeni a MS se dostavila. Jsem rada, ze uz vim na cem jsem :) i kdyz to neni vysledek, ktery bych chtela. Hned jsem klidnejsi ze aspon trosku moje telicko posloucha

Showme_a
Kecalka 488 příspěvků 26.03.18 06:58

@Pavlinga sice uz vis na cem jsi, ale mela jsem to tak taky a bylo to biochemicke tehu :?

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 26.03.18 07:16

@Showme_a no ve stredu jedu ke dvoum lekarum tak snad mi povi vice

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 26.03.18 09:34
@Anonymní píše:

Taky mám kamarádku, které testy vycházely negativně, až když se naštvala a šla k lékařce, zjistila, že je v devátém týdnu. Ty testy jsem viděla, byla tenkrát hrozně nešťastná…

Ale pokud test byl pozitivní, na papírovém duch a teď už nic, tak to bylo zřejmě prostě biochemické těhotenství.

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 04.04.18 07:41

Takže děvčata, žádné biochemické těhtotenství, ale normální těhotenství s tím, že jsem samovolně potratila. Jsem velice ráda, že jsem zapsaná v repromedě a jediná paní doktorka Turčanová byla tak skvělá a ochotná, že mi vzala krev. Což se nedá říct o obilňáku ani o mé paní dr. Takže asi tak…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >