Pozitivní test-negativní test-pozitivní ovulační test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 13:14
Pozitivní test-negativni test-pozitivní ovulacni test

Zdravím holky!! Můj problém je příliš komplikovaný na to abych hledala podobné téma. :lol:
V neděli jsem si dělala odpoledne tehotensky test, vyšel mi pozitivni(ne úplně stejná čárka jako kontrolní, ale taky zadnej duch, nemusela jsem nic hledat). Další den dopoledne jsem si udělala další dva a vyšly pozitivně a večer clearblue digital vyšel + 1-2 týdny. Vše ok, akorát zvláštní protože 10 dni zpátky plus minus mi skončila ms. Neřešila jsem to. Po dvou dnech jsem si dělala test opět a negativni, ráno další a opět negativni. Nerozuměla jsem tomu ale říkala jsem si, ok nevyšlo to.

V minulých měsících jsem si delavala ovulacni testy a NIKDY mi nevyšly pozitivně. I když sem je dělala fakt kazdej den od cca pátého dne konce menstruace až téměř do začátku další menstruace, jen malinkaty naznak když se zadarilo. A teď? Dvě dálnice jako blázen. Je pravda ze ovulace by seděla, ale nechápu ty těhotenské testy. K lékaři jdu v pondělí, protože jsem hned horlivě volala po nálezu pozitivních testu. Ale sestra když sem ji volala ze asi nic řekla, ze at přijdu tak či tak.

Chci se proto zeptat, jestli s tím někdo mate nějakou zkušenost :nevim: měsíc beru kapky gynex, samozřejmě s pauzou během ms, a vitaminy Gs mimistar. Tak jestli to není reakce.

Reakce:
Mia25
Kecalka 450 příspěvků 05.07.19 14:23

Já měla v období ovulace normálně čárku i na TT :thinking: takže je dost možné, že ti prostě zareagoval na LH. Mimochodem, ten měsíc, co jsem měla tento „ukaž“ jsem i otěhotněla ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 14:39
@Mia25 píše:
Já měla v období ovulace normálně čárku i na TT :thinking: takže je dost možné, že ti prostě zareagoval na LH. Mimochodem, ten měsíc, co jsem měla tento „ukaž“ jsem i otěhotněla ;)

No já prave nikdy během ovulace neměla čárku ani na TT víš, tak proto dumam :nevim:

Mia25
Kecalka 450 příspěvků 05.07.19 18:06

Já také ne. Až tehdy. Já si říkám, že to byla super ovulace a proto se dítko povedlo „na první stouch“ :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.19 18:25
@Mia25 píše:
Já také ne. Až tehdy. Já si říkám, že to byla super ovulace a proto se dítko povedlo „na první stouch“ :D

Víš jediný co mi přijde divny je to ze bych cca týden před ovulaci měla pozitivni tt, ze by jako to hcg bylo tak nabitý :D

Mia25
Kecalka 450 příspěvků 05.07.19 18:29

No a nemůžeš být těhotná? Četla jsem spoustu případů kdy ovulační test byl jasně pozitivní cca týden až 10 dní po ovulaci(případně po tu dobu silil) a byla to reakce na HCG :thinking:

Váš příspěvek
Reklama