Pozitivní test - není brzy na gyndu?

27
26.4.20 20:49

Pozitivní test - není brzy na gyndu?

Dobrý den, prosím vás chtěla bych se poradit.
20. března jsem začala krvácet a potratila jsem.
Takže jsem další menstruaci čekala 20.dubna ale nepřišla, tak jsem si udělala za 2 dny test a byl pozitivní. Volala jsem na gyndu a 27.dubna mám přijít. Řekla jsem ji datum kdy jsem samovolně potratila a ona mě tedy objednala.
Nemyslíte že je to brzy? Je možné že už něco uvidí? Děkuji za radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3552
26.4.20 21:11

Za mě radějí hned než čekat na něco, buď ráda že už zítra budeš vědět co a jak. Dálnici na testu máš pořádně silnou. Jak neuvidí nic max. příjdeš znovu za týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.20 21:18
@MimiLola píše:
Dobrý den, prosím vás chtěla bych se poradit.
20. března jsem začala krvácet a potratila jsem.
Takže jsem další menstruaci čekala 20.dubna ale nepřišla, tak jsem si udělala za 2 dny test a byl pozitivní. Volala jsem na gyndu a 27.dubna mám přijít. Řekla jsem ji datum kdy jsem samovolně potratila a ona mě tedy objednala.
Nemyslíte že je to brzy? Je možné že už něco uvidí? Děkuji za radu :kytka:

Mám to skoro stejně v březnu biochemické 21.3. jsem po týdnu zpoždění dostala silnější MS, teď test pozitivní, ale na kontrolu jdu teda až 11.5., aby bylo už něco vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
1020
26.4.20 21:21

Ano myslím, že je brzy. Jakmile doktorka nic neuvidí, tak se nestresuj, v tomhle brzkém období je to fakt normální, tak kdyžtak nedej na žádné řeči doktorky. Občas totiž umí pěkně znervóznit. proto je lepší chodit později, kdy už víš na 100% na čem jsi. Ale věřím že teď bude vše v pořádku, ale to se dozvíš až za cca 2 týdny kdy bude vidět srdíčko. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
26.4.20 21:26

@Jessica4
Dobře tak to mě moc uklidnilo, děkuji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7495
27.4.20 08:31

@MimiLola Jit tam muzes, ale neuvidi nic a kdyby bylo neco spatne, tak s tim nemuze nic delat. Otazka je, jestli pro tebe ma vetsi smysl litat tam kazdy tyden nebo tomu das cas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10920
27.4.20 12:20

Tak záleží na doktorovi asi tě chce hlídat ale příprav s snad to že nic neuvidí a že nejspíš budes chodit po týdnu - dvou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama