Pozitivni test par dni po ms?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.10.21 17:49

Pozitivni test par dni po ms?

Ahoj holky, stalo se Vám, že jste si udělali test par dni po ms pač jste měly tucha a byl pozitivni?
Mam dva dny po ms a dneska se mi totalně udělalo zle..moc tomu nevěřim, ale asi si zitra rano zkusim udělat test a uvidim :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
677
24.10.21 18:41

Jj. Tak to bývá. Bohužel nezbývá než čekat. Snad jsou to dobré zprávy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 18:43
@aleaa píše:
Jj. Tak to bývá. Bohužel nezbývá než čekat. Snad jsou to dobré zprávy :zed:

O mimčo se nesnažime, ale kdyby se stalo byla bych ráda. Před ms jsem testovala a nic tam nebylo :think: tak nevim jestli počítat s něčím teď.

• Citovat
  • Nahlásit
54761
24.10.21 18:47

Je-li jediným příznakem, že se ti udělalo totálně zle, ale před MS test negativní a ta dorazila v termínu a obvyklé síle, není sice těhotenství vyloučené, ale je hodně nepravděpodobné. Ono se totálně zle udělá občas i chlapům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
24.10.21 19:36

Totálně zle se ti mohlo udělat z různých příčin. Na těhotenské nevolnosti by bylo ještě brzo. Test si udělej, ať zbytečně nespekuluješ, ale pokud MS proběhla jako obvykle, těhotenství to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
592
24.10.21 19:39

Aha špatně jsem si to přečetla :D 😂 😂 myslela jsem že chceš testovat před MS tak se omluvám fotky mi smazat nejdou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 20:13
@annali píše:
Totálně zle se ti mohlo udělat z různých příčin. Na těhotenské nevolnosti by bylo ještě brzo. Test si udělej, ať zbytečně nespekuluješ, ale pokud MS proběhla jako obvykle, těhotenství to asi nebude.

Sex proběhl i během ms hned prvni den co mi začala, tak ja nevim zdali by se tam něco chytlo. Sice vyvrcholeni nebylo dovnitř, ale nějaka kapička byt mohla :think: a dneska jsem špinila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 20:14
@llenas píše:
Aha špatně jsem si to přečetla :D 😂 😂 myslela jsem že chceš testovat před MS tak se omluvám fotky mi smazat nejdou :mrgreen:

Nevadi :) jinak gratuluji! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
54761
24.10.21 20:42

Ne, ze sexu první den MS s vyvrcholením mimo je otěhotnění krajně nepravděpodobné a pokud už by se zázrak stal, tak dva dny po skončení té MS je šíleně brzo na jakékoliv příznaky nebo pozitivní test. Když už bys byla těhotná, tak z mnohem dřívější doby, ale i tak je vzhledem k ostatním okolnostem pravděpodobnost těhotenství spíše v teoretické rovině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat