Pozitivní test pátý den po ivf

6.7.20 13:28

Pozitivni test patý den po ivf

Zdravím holky ????????‍♀️Do caru docházíme uz dva roky… Po první stymulaci nam zůstalo jen jedno oplodněné vajíčko ktere bylo vloženo po 3 denní kultivaci… To nam nevyšlo takže v lednu jsme začali se stymulaci znovu tentokrát nam zbylo 7 oplodněných vajíček… Jedno bylo po 5 dnech vloženo to se chytlo ale bohužel v 7 týdnu prázdný váček… Dostala jsem potratovou pylulku a po odkrvaceni dalši transfer ten dopadl biochemickym těhu. Předepsán prednison a ve čtvrtek 2.7.vložen další mrazáček a už dnes po obědě docela vyditelný duch… Zdá se mi to brzy je to teprve 5 den ????‍♀️. Měla jste to některá taky tak?? Snad už nám to tentokrát dopadne a miminko už poroste jak má ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15770
6.7.20 13:32

A nepíchala sis před ket náhodou ovitrel nebo něco podobnýho? To totiž způsobuje pozitivní testy, proto se má testovat až desátý den a později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 13:34

Nepíchala sem nic :woman_shrugging: uz bereme ze zasob co máme zamraženo v caru… Zkusim to jeste ve čtvrtek jestli bude sílit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15770
6.7.20 13:38

Máš ten ket dělaný v nativu po potvrzené ovulaci nebo bereš utrogestan? Nepíchali ti nic v caru? Pátý den mít pozitivní test je totiž dost divný… Udělej si pozítří další test a uvidíš, zda bude sílit. Tohle bych zatím za bernou minci nebrala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7415
6.7.20 13:43

Ducha mít můžeš. Jsi vlastně 10 den po ovulaci. Jestli se bude dál vyvíjet, to uvidíš za pár dní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 13:55

@Janli utrogestan beru 3×2 embrio vkladali po ovululaci… Zkusim jeste po zítří jak říkáš a uvidím :woman_shrugging: @karkarka jojo uvidime :blush:jen to čekaní je pokazdy na bednu :woman_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
6.7.20 14:23

@Lussynda357 měla jsem prvního ducha - pekne viditelného už 4den po KET - tzn vlastně devátý den po ovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 14:30

@HandulkaK v caru mi řekli že embrio je opravdu hodně pěkné tak snad už to tentokrát bude dobře, jestli to tedy je těhotenský duch,:nevim: :( :) v kolikatem jsi ted tydnu??? :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
6.7.20 14:33

@Lussynda357 my už máme v kocarku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
6.7.20 14:36

@Lussynda357 jinak tady je ten 4 den po KET

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 14:44

@HandulkaK :potlesk: ahaaa tak to gratuluji… Ja uz mam dvě z předchozího vztahu… Ale ninejsi partner ma malo spermii tak musime takto :nevim: :D ja mam dnes neco podobneho tak doufam ze to neni z hormonu ale nemelo by… No uvidim co to udělá ve středu jestli vyleze silnější 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
6.7.20 14:48

@Lussynda357 pokud si neměla injekci před, tak by to mohlo být na dobre cestě.
My se budeme chystat ještě na jedno. Buď v srpnu, nebo v květnu. :)
Tak jsem zvědavá.:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.7.20 15:25

@HandulkaK nic sem nepichala… no ja doufam… a mate mrazáčky??? Nebo musite od zacatku?? Kam dochazite do caru?? :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4154
6.7.20 15:27

Já mela 4denni embryo a 6.den ducha z odpoledni moči. Dnes je mu tyden. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1124
6.7.20 15:46

@Lussynda357 můžeš mít ducha 5.den ;) já teď u druheho těhotenství z IVF píchla Ovitrel a začala jsem testovat den před ET, abych tentokrat viděla, kdy je to ještě injekce a kdy už embryo :lol: 4. den uz byl test negativní a 5. den už jsem měla zase slabého ducha :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama