Pozitivní test po běžné menstruaci

Anonymní
30.7.19 14:44

Pozitivní test po běžné menstruaci

Pěkné odpoledne,

prosím o zodpovězení dotazu, zejména od těch, které s něčím takovým mají zkušenost.

Minulý týden u mě proběhla menstruace v normální síle, řekla bych, jen 4 namísto 5-6 běžných dní. Nyní mám 4. den po jejím skončení. Ale cítila jsem se tak nějak jinak - bolest břicha, nafouknutí, motání hlavy, tak jsem pro jistotu udělala test (několik testů) a vykoukla na mě slabá čárka. Styk proběhl několik dní před menstruací, ale ovulace byla daleko dříve. Vždy ji cítím (dost). Myslíte si, že je v takovéto situaci vůbec možné, abych byla těhotná? Je možné, že by mohla proběhnout „menstruace“ a zároveň by se pozitivní test ukázal až cca 21 dpo? Nebo spíš půjde o hormonální disbalanci?

Díky za odpovědi.

Prosím o zachování anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1569
30.7.19 14:51

Věřím tomu, že mohla proběhnout i ovulace mimo tu, kterou běžně cítíš, před MS…
Já když jsem chodila na folikometrie ultrazvukem, tak se občas stalo, že na jednom vejcovodu byla klasická ovulace s větším folikulem a na druhém třeba o něco menší, ale také dominantní…
Navíc já jsem často ovulační bolesti mívala už pár dní před ovulací, tím pádem mě nebolela ovulace samotná, ale růst toho folikulu… potvrzeno UTZ, že k ovulaci ještě v době bolestí nedošlo, až za pár dní…
Ale samozřejmě může jít i o disbalanci, zkusila bych test za dva tři dny, jestli sílí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
30.7.19 14:56

Ahoj, potykam se se stejnou veci. Minule pondeli jsem nasla ducha na testu, v uteru se dostavila „MS“ o neco malo slabsi a cca o 2 dny kratsi, hlavne jsem nevidela odchazet sliznici. Test mi sili, ale nejak pomalu. Byla jsem vcera na krvi na HCG a zitra jdu zase, abych vedela jak to roste. Obavam se mimodelozniho :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
30.7.19 15:02

Je mozne ze si otehotnela ale odeslo to s ms a na testu mas zbytkove hcg, zkus dalsi za dva dny jestli bude slabnout tak slo o biochemicke tehotenstvi, pokud silit tak budu gratulivat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
30.7.19 15:07

@Safrik tomu neverim, mam potvrzenou ovulaci, dnes jsem 20 DPO a carka sili cely tyden, jen pomaleji. Dr. Prohlasil uz minuly tyden ze je to biochemicke :D vcera HCG 67.35

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3065
30.7.19 15:19

@K.D.P. na 20 dpo je to asi min nez by melo byt, ale je mozne ze leze pomalu nahoru, drzim palecky :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1540
30.7.19 15:23

@Safrik to ja bohuzel vim a bojim se prave mimodelozniho. Dekuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7693
30.7.19 15:25

@K.D.P. Prosperující to není, držím palce ať to není mimodelozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama