Pozitivní test po menstruaci ale nesílí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.9.21 10:25

Pozitivní test po menstruaci ale nesílí

Zdravím, mám dotaz. Menstruace byla 16.8.trval 5 dní ikdyz po dvou dnes přešla asi na 1 den ale pak se zase rozjela. Asi na 1 den a pak jen špinění spíše hnědé. Tak jsem to brala tak že těhotná nejsem, ale nějak mi to nedalo kvůli té divné menstruci a asi 6dni po menstruaci jsem si udělala test. Vyšel pozitivní ale dost slabě tak jsme si udělala test druhý den a ten byl trochu líp vidět ale jen trošku. A zkoušela to další 3 dny testovat s čárka tam je ale opravdu slabá a pořád stejná. Nevolnosti nebo nějaké příznaky necítím :nevim: má někdo zkušenost. Doktor mě čeká až v pátek :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.9.21 23:05

Čárka tam je, hormon HCG tedy máš= těhotná jsi. O barvě čárky to myslím nikdy nebylo a nebude. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
8637
29.9.21 07:29
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz. Menstruace byla 16.8.trval 5 dní ikdyz po dvou dnes přešla asi na 1 den ale pak se zase rozjela. Asi na 1 den a pak jen špinění spíše hnědé. Tak jsem to brala tak že těhotná nejsem, ale nějak mi to nedalo kvůli té divné menstruci a asi 6dni po menstruaci jsem si udělala test. Vyšel pozitivní ale dost slabě tak jsme si udělala test druhý den a ten byl trochu líp vidět ale jen trošku. A zkoušela to další 3 dny testovat s čárka tam je ale opravdu slabá a pořád stejná. Nevolnosti nebo nějaké příznaky necítím :nevim: má někdo zkušenost. Doktor mě čeká až v pátek :roll:

Opět..skoč si na krev a máš to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat