Pozitivní test po MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 10:19
Pozitivní test po MS

Ahoj holky, poradíte mi prosím některá? Jsem 8 dní po skončení MS, začali mi lehké jednodenní MS bolesti a bolesti v zádech které mám jen přes MS, tak jsem zkusila těhu test včera a byla tam lehká čárka je to první test na fotce, citlivost 25 značka intimed. Udělala jsem dnes dopoledne když jsem se dostala do lékárny další, koupila jsem si test MedPharma citlivost 10 a dr. Max taky citlivost 10. Druhy test na obrázku je čárka silnější než vcera je to test MedPharma. Co me trápí, že ze stejné moči byl i dr. Max a myslím, že na něm není ani známka po čárce. Je to ten poslední na fotce. Je fakt, ze ten od Med Pharmy jsem musela mít v moci asi 20 vteřin protože tyčinka strašně špatne nasávala. Myslíte, ze je možnost těhotenství? Ano nevím kdy bych k tomu přišla, když jsem chvíli po MS. Děkuji za odpovědi

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5480 příspěvků 25.10.18 10:24

První a poslední mi přidou negativní, s tím prostředním nemam zkušenost, ale jak je to rozpité tak tipuji vadný kus :nevim: můžeš počkat a za pár dní zkusit, pokud bys byla tak bude silnější :nevim: ale řekla bych že těhotná nejsi

Tichošlápek
Extra třída :D 10472 příspěvků 25.10.18 10:26

Vidím dva negativní a jeden prepity a tudíž neplatný test. Nemyslím, ze jsi těhotná

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 10:28

@Kriss Tina
Na tom prvním je to na fotce blbě vidět, ale čárka tam je. Já se neptala jestli vidíte čárky, ale jestli je možný mít dva pozitivní a jeden ten nejspolehlivější negativní, tak aby byla vůbec šance těhotenství.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 2 inzeráty 25.10.18 10:32

Hele zkus třetí pokud se snažíte, tak je možné že to odešlo s menzes a toto je zbytkové hcg. Zkus tedy další test

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 10:36

@Lamátko
Snažíme. Zkoušela jsem dělat test před MS a dva dny po MS a byly čistě negativní. Tudíž s MS nic odejít nemohlo. Uvidím zítra, koupím další test. Děkuji za odpověď.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 5 inzerátů 25.10.18 10:41

Za me jsou vsechny negativni :( ale preji hodne stesti,at to brzy vyjde :kytka: jen doporucuji testovat az treba nekolik dni po meskani MS,usetris si pak pripadne zklamani,kdyz se vajicko neuchyti ;) a pokud dorazi MS tak vubec netestuj,jen si takhle rozhodis psychiku :(

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 25.10.18 10:41
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Na tom prvním je to na fotce blbě vidět, ale čárka tam je. Já se neptala jestli vidíte čárky, ale jestli je možný mít dva pozitivní a jeden ten nejspolehlivější negativní, tak aby byla vůbec šance těhotenství.

Já nevidím pozitivní ani jeden. Ten prostřední bych vůbec nebrala v potaz. Ten se mi zdá špatně proveden.

karkarka
Závislačka 2667 příspěvků 25.10.18 10:47

Vsechny jsou negativni a přemáčený.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >