Pozitivní test po MS

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 10:19
Pozitivní test po MS

Ahoj holky, poradíte mi prosím některá? Jsem 8 dní po skončení MS, začali mi lehké jednodenní MS bolesti a bolesti v zádech které mám jen přes MS, tak jsem zkusila těhu test včera a byla tam lehká čárka je to první test na fotce, citlivost 25 značka intimed. Udělala jsem dnes dopoledne když jsem se dostala do lékárny další, koupila jsem si test MedPharma citlivost 10 a dr. Max taky citlivost 10. Druhy test na obrázku je čárka silnější než vcera je to test MedPharma. Co me trápí, že ze stejné moči byl i dr. Max a myslím, že na něm není ani známka po čárce. Je to ten poslední na fotce. Je fakt, ze ten od Med Pharmy jsem musela mít v moci asi 20 vteřin protože tyčinka strašně špatne nasávala. Myslíte, ze je možnost těhotenství? Ano nevím kdy bych k tomu přišla, když jsem chvíli po MS. Děkuji za odpovědi

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 6966 příspěvků 25.10.18 10:24

První a poslední mi přidou negativní, s tím prostředním nemam zkušenost, ale jak je to rozpité tak tipuji vadný kus :nevim: můžeš počkat a za pár dní zkusit, pokud bys byla tak bude silnější :nevim: ale řekla bych že těhotná nejsi

Tichošlápek
Extra třída :D 11526 příspěvků 25.10.18 10:26

Vidím dva negativní a jeden prepity a tudíž neplatný test. Nemyslím, ze jsi těhotná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 10:28

@Kriss Tina
Na tom prvním je to na fotce blbě vidět, ale čárka tam je. Já se neptala jestli vidíte čárky, ale jestli je možný mít dva pozitivní a jeden ten nejspolehlivější negativní, tak aby byla vůbec šance těhotenství.

Lamátko
Závislačka 2550 příspěvků 25.10.18 10:32

Hele zkus třetí pokud se snažíte, tak je možné že to odešlo s menzes a toto je zbytkové hcg. Zkus tedy další test

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 10:36

@Lamátko
Snažíme. Zkoušela jsem dělat test před MS a dva dny po MS a byly čistě negativní. Tudíž s MS nic odejít nemohlo. Uvidím zítra, koupím další test. Děkuji za odpověď.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1730 příspěvků 5 inzerátů 25.10.18 10:41

Za me jsou vsechny negativni :( ale preji hodne stesti,at to brzy vyjde :kytka: jen doporucuji testovat az treba nekolik dni po meskani MS,usetris si pak pripadne zklamani,kdyz se vajicko neuchyti ;) a pokud dorazi MS tak vubec netestuj,jen si takhle rozhodis psychiku :(

lachtanice86
Kelišová 6874 příspěvků 25.10.18 10:41
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Na tom prvním je to na fotce blbě vidět, ale čárka tam je. Já se neptala jestli vidíte čárky, ale jestli je možný mít dva pozitivní a jeden ten nejspolehlivější negativní, tak aby byla vůbec šance těhotenství.

Já nevidím pozitivní ani jeden. Ten prostřední bych vůbec nebrala v potaz. Ten se mi zdá špatně proveden.

karkarka
Závislačka 3041 příspěvků 25.10.18 10:47

Vsechny jsou negativni a přemáčený.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >