Reklama

Pozitivní test po více minutách?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:07
Pozitivní test po více minutách?

Ahoj dámy,

Stala se mi taková divná věc, dělala jsem si před dvěma dny hned z rána těhotenský test ještě před MS… Cítím se poslední dny jinak… Test se zdál negativní tak jsem ho asi po třech minutách zabalil do krabičky s tím že je negativní. Dnes jsem chtěla krabičku vyhodit ale nějaký hlas v mě hlavě mi říkal ať se podívám znovu na test a hele byly tam dvě čárky… Já nijak nepanikařim beru to jako falešný poplach ale i tak je to zvláštní…neříkám bylo by to krásné kdybych byla těhu ale i tak jsem nad věcí… 8) ale zajímá mě názor vás, jestli se vám něco takového stalo… A jak to dopadlo? Přidávám i fotku ale jde na ni špatně ta čárka vidět…

Reklama

Reakce:

Meily
Kecalka 121 příspěvků 10.09.18 12:09

Zkus test znovu, může to být čarka po limitu… Příště klidně čekej 5 min.

Denča23
Nováček 8 příspěvků 10.09.18 12:09

Na test by se mi limitu nemělo brát ohled.Kazdopadne jsem to takto měla taky a těhotná jsem byla ale teprve krátce proto se to ukázalo až dýl :)

luca241
Ukecaná baba ;) 1619 příspěvků 10.09.18 12:10
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,Stala se mi taková divná věc, dělala jsem si před dvěma dny hned z rána těhotenský test ještě před MS… Cítím se poslední dny jinak… Test se zdál negativní tak jsem ho asi po třech minutách zabalil do krabičky s tím že je negativní. Dnes jsem chtěla krabičku vyhodit ale nějaký hlas v mě hlavě mi říkal ať se podívám znovu na test a hele byly tam dvě čárky… Já nijak nepanikařim beru to jako falešný poplach ale i tak je to zvláštní…neříkám bylo by to krásné kdybych byla těhu ale i tak jsem nad věcí… 8) ale zajímá mě názor vás, jestli se vám něco takového stalo… A jak to dopadlo? Přidávám i fotku ale jde na ni špatně ta čárka vidět…

Stalo se mi taky.A tehotna jsem byla ;)

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 1 inzerát 10.09.18 12:10

Je možné že si tehu ale třeba opravdu v začátku a nebo nejsi..udělej si test znovu ..když to bylo před 2 dny tak si udělej zitra ráno z ranní moči a citlivost 10…každé dva dny se navysuje HCG v krvi (pokid by si byla trhu) takže už by tam mělo něco být

KarolB
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 10.09.18 12:12

A MS prisla nebo ne? Me se to stalo s testem od Dr.Maxe, ale takhle hezkou carku jsem urcite nemela, spis to byl fakt pidi duch a ani mi nesel moc vyfotit. Jinak kdyz jsem zjistila tehu, tak mi slaba druha carka taky nevyskocila hned. Uz jsem sla rict manzelovi, ze zase nic, ale jak jsem sla a byla na jinym svetle, tak jsem koukala, jak se tam pomalu neco rysuje az vykoukla po asi 5 minutach uz docela pekna carka. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:20

Mám tři dny do MS. Nic zvláštního na sobě necítím jen příznaky před MS… Bolavá prsa, špatná pleť, jedině co je horší jsem měla extrémní nálady přes víkend a v noci se mi dvakrát stalo že jsem vstala a chtěla zvracet…na dotek hodně citlivý podbrisek…
No uvidím já dělala test dnes v poledne co sem to viděla a to byl negativní zkusím opět z rána. Ale jsem nad věcí. Jediný partner má radost a věří že je to znamení… Ho tu uklidňuji že nemá stresovat ať není zklamaný :D

Maritha
Kecalka 110 příspěvků 10.09.18 12:42

Stalo se mi a byla sem těhotná

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 10.09.18 12:52

Stalo se mi u obou deti, ja lovila duchy hodne brzy. A vzdy, kdyz byl slabounky duch, dlouho po limitu, jsem tehotna byla, pak uz testy jen silily.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 12:52

Je možné,že bych mela ovulace cca týden před MS??

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11066 příspěvků 10.09.18 13:04
@Anonymní píše:
Ahoj dámy,Stala se mi taková divná věc, dělala jsem si před dvěma dny hned z rána těhotenský test ještě před MS… Cítím se poslední dny jinak… Test se zdál negativní tak jsem ho asi po třech minutách zabalil do krabičky s tím že je negativní. Dnes jsem chtěla krabičku vyhodit ale nějaký hlas v mě hlavě mi říkal ať se podívám znovu na test a hele byly tam dvě čárky… Já nijak nepanikařim beru to jako falešný poplach ale i tak je to zvláštní…neříkám bylo by to krásné kdybych byla těhu ale i tak jsem nad věcí… 8) ale zajímá mě názor vás, jestli se vám něco takového stalo… A jak to dopadlo? Přidávám i fotku ale jde na ni špatně ta čárka vidět…

Ne. Protože ctím pravidlo a neodečítám po uplynutí více minut. Myslím, že je to na příbaláku.

ninusska
Kelišová 5216 příspěvků 10.09.18 13:16

Mám 4 testy od Dr Max na všech duch úplně slabý skoro nejde vyfotit dnes měla dojít MS a zatím nic ,ale vše v limitu takže nevím jestli je to tehu

freeport
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 10.09.18 13:20

Take se mi stalo,uplne presne,jako tobe.Dnes je dceri 12 :srdce:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 10.09.18 13:23

Mně se to stalo. Jasně negativní test v prvních třech minutách jsem vyhodila do koše. Pak ani nevím, co mě to napadlo, ale za pár hodin jsem na něj mrkla a byla tam slaboulinká čárka.
Teď spí v postýlce :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 07:15

Tak jsem si dámu dnes ráno dělala test, celou noc sem chodila na malou tak to asi zrovna ta nejlepší první ranní moc nebyla ale test se zdá negativní jen při pohledu nad světlem vidím takový odlesk druhé čárky to se mi u testu předtím nestalo… Ale beru to spíš že je negativní… Počítám s tím že se musíme snažit dále ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >