Pozitivní test po vyvolávací injekci a krvácení

6
15.3.20 14:23

Pozitivní test po vyvolávací injekci, krvácení.

Ahoj, holky, 2.3. Jsem byla na gynekologii pro vyvolávací injekci. Měla jsem 43 zpoždění, negativní test. Lékař mi řekl, že mám zvětšenou sliznici v děloze. Pichnul mi injekci a 13 dní jsem to nedostala. Menstruace nikde v pátek jsem zkoušela test a byl pozitivní. Dnes ráno druhý a taky pozitivní. S partnerem jsme měli sex. Hodinu na to mě začalo trošku bolet v podbřišku a objevila se mi na toaletním papíře krev. Nejdřív slabá, potom taková krevní srazenina a krev byla trošku silnější. Zítra mám mít kontrolu na gynekologii po 14 dnech. Máte s tím nějaká zkušenosti? Děkuji za odpověď. :nevim: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1032
15.3.20 14:57

Vyvolávačku jsem taky dostala, když už jsem byla těhotná, a OK. Dle Dr.se nic neděje, naopak dřív se tato látka dávala na udržení těhotenství… S krvácením v těhotenství ale zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
15.3.20 15:09
@TinaAn píše:
Vyvolávačku jsem taky dostala, když už jsem byla těhotná, a OK. Dle Dr.se nic neděje, naopak dřív se tato látka dávala na udržení těhotenství… S krvácením v těhotenství ale zkušenost nemám.

Těhotenství od MUDr. nemám zatím potvrzené. Od MUDr. Vím, že Agolutin nezpůsobuje potraty, ba naopak pomáhá uhnizdeni. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1032
15.3.20 15:14

@Editka 86 Já v tu dobu taky nevěděla, že jsem těhotná. Měla jsem zpoždění a bolel mě podbřišek. Dr.na UTZ nic neviděla a píchla mi vyvolávačku. Test jsem si dělala, když jsem MS po 14 dnech od vyvolávačky nedostala, poté těhotenství potvrzeno na UTZ.
Držím palce ať je vše ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
15.3.20 16:34

@TinaAn děkuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...