Pozitivní test po zaschnutí, předtím ne

Anonymní
17.5.16 12:05

Pozitivní test po zaschnutí, předtím ne

Prosím, jaké máte zkušenosti holky co hodně testujete…Včera i dnes jsem si dělala test, dnes jsem 9 DPO. Ještě po cca půl hodině byl test negativní, ale po uplném zaschnutí je tam světle růžová čárka. Mám ještě naději nebo to dělají ty testy? Jsou to nějaké testy z Globusu, citlivost 10

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Marie432875
17.5.16 12:19

V návodu každého testu je napsáno, do kdy se objeví výsledek, poté uz to je -s nejvyšší pravděpodobnosti- falešné.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
35461
17.5.16 12:20

Mně se to tak stalo, čárka se objevila až po hooooodně dlouhé době a těhotná jsem byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
otr
23
17.5.16 12:31

Já měla 9 den(IVF,5 denni kultivace+4 -den)sotva viditelnou čárku, lovila jsem ji u okna a mám 2 holčičky. Chce to trpělivost!!!Já testovala 2 krát dennė jak šílenec :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
17.5.16 12:37
@Anonymní píše:
Prosím, jaké máte zkušenosti holky co hodně testujete…Včera i dnes jsem si dělala test, dnes jsem 9 DPO. Ještě po cca půl hodině byl test negativní, ale po uplném zaschnutí je tam světle růžová čárka. Mám ještě naději nebo to dělají ty testy? Jsou to nějaké testy z Globusu, citlivost 10

To vypada jen na zaschlou testovací čárku, ta bývá na každém testu. Nechápu, proč nepočkáš až na vynechání MS, než lovit duchy 9 den po ovulaci a už být nešťastná že se nezadařilo :roll:. Jen nepatrná část žen má ducha 9 DPO, většině se objeví až v den vynechání MS, počkej a uvidíš. Naděje je vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14235
17.5.16 12:39

Takhle brzy to mohou být obě varianty. Mělo by se testovat aspoň těch 10 dní po… Pokud to tak moc chceš vědět, zajdi si na krev. Ale spíš test zopakuj za dva dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2941
17.5.16 12:51

Nelov ty duchy nebo ti hrábne…nechápu proč nedokážete počkat na den očekávané ms :roll: ještě pochopim den před ms…ale lovit neviditelné duchy? :roll: pokud neni vidět bez natáčení a zkoumání pod světlem, brala bych to jako negativní..to samé čárka po zaschnutí :zed: zkus za pár dní a kup si test v lékárně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.16 13:12

Jsem netrpělivá no, ale děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.16 13:32

Pamatuji se, ze jsem to po asi 3 hodinach vylovila z kose a carka tam byla. Tehotna jsem byla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.16 13:42

Anonymní- a jak dlouho tam ta čárka nebyla než jste test vyhodila? Mě se právě ukázala až dost pozdě, po těch 2 nebo 3 hodinách. Já test měla na očích

• Nahlásit
  • Citovat
22707
17.5.16 13:53

A za týden tady bude diskuze, že byla v 5.tt u doktora a nebylo nic vidět. Hele i kdyby se zadařilo, tak to může s menstruací odejít. Testuj až po vynechání a i poté se objednej až tak 3 týdny po vynechání. Já tě chápu, taky jsem byla nedočkavá, ale přišlo to, až jsem se „uklidnila“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9263
17.5.16 14:31

Ano naději máš…možné je vše…těhotná/netěhotná…těžko říct, ještě je moc brzy, počkej 3 dny, pak test opakuj a nebo ideálně počkej až do potencionálně vynechané MS…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3116
17.5.16 16:32

Zkus zítra, to už by mělo být jasné na 10 testu, já mela ducha 8 dpo na mamatestu, ale na jiným nebyl a těhotná jsem byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama