Pozitivní test poté dorazila ms

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
13.1.22 20:50

Pozitivní test poté dorazila ms

Ahoj holky, už dlouho se snažíme o miminko. Ms mám pravidelnou a teď jsem měla 8dní zpoždění, udělala jsem si papirkový obyčejný test tam byl pouze duch, poté jsem zkusila digitální tam bylo plusko 1-2tt.. jenže jsem po třech dnech dostala dost bolestivou ms :zed: je nějaká možnost, že jsem stále těhotná? Měla to některá z vás? Na gyndu jdu až pristi týden a furt mi to vrtá hlavou :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27397
13.1.22 21:05

Spíš biochemické, to je celkem caste. Otěhotněla jsi a s ms to odešlo. Když si uděláš test teď, tak tam je co? Kdybys byla pořád těhotná, tak i přes krvácení bude test pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4082
13.1.22 21:28

@Terez2241 zřejmě biochemické těhotenství :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.1.22 07:30

Ahoj holky, včera jsem měla pozitivní tt a digitální clearblue ukázal 1-2 týdny. Mám cyklus velmi nepravidelný a tak jsem si test dělala na základě toho, že mě již 14 dni bolela prsa a teď několik dní za sebou podbřišek jako před MS. Dnes ráno jsem zaznamenala hnědou krev. V noci mě několikrát probudila jakoby “menstruační bolest” břicha. Dnešní test byl také pozitivní. Myslíte si, že je toto normální? Vzhledem k diagnóze PCOS bych byla opravdu ráda kdyby mimi vyšlo 🙏🏻
Děkuji a přeji hezky den ☺️

• Citovat
  • Nahlásit
7463
14.1.22 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj holky, včera jsem měla pozitivní tt a digitální clearblue ukázal 1-2 týdny. Mám cyklus velmi nepravidelný a tak jsem si test dělala na základě toho, že mě již 14 dni bolela prsa a teď několik dní za sebou podbřišek jako před MS. Dnes ráno jsem zaznamenala hnědou krev. V noci mě několikrát probudila jakoby “menstruační bolest” břicha. Dnešní test byl také pozitivní. Myslíte si, že je toto normální? Vzhledem k diagnóze PCOS bych byla opravdu ráda kdyby mimi vyšlo 🙏🏻
Děkuji a přeji hezky den ☺️

Na začátku těhotenství jsem také měla menstruační bolesti, jakoby ms měla dorazit a nedorazila. Čas ukáže. Myslím, že ani lékař by teď nevěděl, jestli se to udrží. Tak vyčkej a držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat