Pozitivni test prosím poraďte

8
11.10.20 17:12

Pozitivni test prosím poraďte

Ahoj holcicky, chtěla sem se zeptat snažíme se s přítelem o miminko, mám týden před ms ale mám takové podivné pichani v podbrisku, tak sem si šla koupit test a vyslo ale podotykam ze asi až po půl hodině toto, myslíte ze je naděje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1854
11.10.20 17:23

Videla bych to nadějně 😍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12677
11.10.20 17:25

Nadeje samozrejme je, ale delat jakekoliv zavery je naprosto predcasne. Test po limitu nerika vubec nic, delas ho uplne zbytecne brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.10.20 17:31

@Diggy uvidíme jak to dopadne snad ano :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.10.20 17:31

@beruska9 však já vím ze je to brzy, já to zkusila jen tak aniž bych chtěla hledat duchy jen pro zajímavost a objevilo se tam toto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
11.10.20 17:35

Duch tam je, tak ať se udrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7379
11.10.20 17:41

@Katanovak Ahoj holčičko testuje později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.10.20 17:45

@Annabela11 ano,zkusím to po Ms mám ji za týden ale mám takové divné pichani v děloze což nemívam uvidíme 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
11.10.20 17:50

Holčičko, testuje se až potom co nedostaneš menstruaci a výsledek musí být vidět za pět minut a ne za půl hodiny :roll:, takže pokud nemáš věšteckou koulí holčičko, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.10.20 17:55

@krajta v pohodě, jen sem se zeptala..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.10.20 18:00

Neposlouchej je, těhotná byt můžeš spis to vidím, ze ano ale testuj tak třeba v den vynechání MS nebo 3 nebo 6 po vynechání. Doufám, ze se mimi udrží :srdce: preju hodně zdraví a štěstí :* :kytka: @Katanovak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7826
11.10.20 18:06
@Katanovak píše:
Ahoj holcicky, chtěla sem se zeptat snažíme se s přítelem o miminko, mám týden před ms ale mám takové podivné pichani v podbrisku, tak sem si šla koupit test a vyslo ale podotykam ze asi až po půl hodině toto, myslíte ze je naděje?

Za mě nic..max ryska.. půlhodinu po udělání testu je nevypovídající hodnota..máš to v návodu, HOLČIČKO.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
11.10.20 18:11

Jakýkoliv pozitivní výsledek po uplynutí stanovené lhůty (myslím, že je to kolem 5 minut, ale už si to přesně nepamatuju), je zcela a naprosto irelevantní. Nevypovídá nic. Těhotná být můžete a nemusíte. Píchat v děloze vás může i kvůli zánětu nebo kvůli čemukoliv jinému. Třeba to jen dostanete o pár dní dřív. :nevim:

Doporučila bych testovat až když k tomu je reálný důvod = zpožděná menstruace.

Tedy buďte trpělivá, holčičko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1092
11.10.20 18:11

Nejsem teda holčička, ale snad odpovědět můžu.. já měla takového ducha po limitu asi 5 dnů před očekávanou menstruací a těhotná jsem byla. Takže naděje určitě je :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.10.20 18:13

@TinaAn však já sem to tak nemyslela, říkáme si tak v práci a je to obrazně řečeno samozřejmě, bohužel to asi nebylo pochopeno díky za odpověď ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama