Pozitivní test ráno, negativní odpoledne

3.6.20 15:56

Pozitivní test ráno, negativní odpoledne

Dobrý den. Mám zpoždění menstruace dva dny, obvykle nemám žádné. V době ovulace jsem měla nechráněný sex, ale přerušovaný. Dnes ráno jsem si dělala proužkový mama test (středa), vyšel pozitivní, ale tak, že ta čárka byla jen jakoby do půlky silněji zabarvená a od půlky ne. Hned jsem udělala druhý a tam mi vyšel duch. Odpoledne jsem si s mladší kamarádkou udělala zase mama testy, s tím, že ona je pana a zrovna má před očekávanou ms, ale ten test jí zprvu vyšel tak napůl, ale pak tam něco málo bylo prostě vidět taky. Mně se nejdříve silně zabarvily oba pruhy, ale pak taky vybledly. Udělala jsem si ještě Clear Blue, jenže asi špatně, protože jsem si myslela, že budu čůrat, ale nakonec ze mě vyteklo jen strašně málo moči a ten test jsem jen tak pokapala. Takže vyšel negativní. Navíc jak říkám, dělala jsem jej odpoledne. Mám příznaky typu únava, nevolnost, potřeba neustále močit, ale nezvracím.. Měla bych být od početí tak 2-3 týdny (což jsem doufala, že mi ukáže ten Clear Blue, ale ne). Nevím, jestli jsem těhotná, nebo ne. Nevydržím čekat a testovala bych nejradši 24 hodin denně. Co myslíte? Nesedí mi, že by ten mama test ukázal pozitivně i té kamarádce a zároveň, že by Clear Blue byl proveden špatně. Budu ráda za vaše zkušenosti.:)
Přidala jsem fotky. První fotka s testy těsně u sebe je z rána. U těch tří fotek, kdy jsou testy více od sebe, se jedná vždy nahoře o negativní test, dole jde o můj. Nevím, proč je nahoře zabarven.

Příspěvek upraven 03.06.20 v 16:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2600
3.6.20 16:00

Boha. Po 150, kup si test z lékárny, a udělej si ho z ranní moci. By mě zajímalo kolik ti je když je kámoška ještě pana 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 16:05

@mackA159 gs mama test jsem si pořídila z lékárny a clear blue (taky z lékárny) jsem udělala z nedočkavosti. Čekala jsem konstruktivní komentář, ne pohrdavý nicneříkající. Já jsem dospělá ženská a moji kamarádku jsem schválně zatáhla, protože je důvěrná, vím, že není 100% těhu a pro info tedy má za týden 18 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3492
3.6.20 16:06

A takovi lidi jako chcou dite jo, ja to fakt nechapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2600
3.6.20 16:12
@nemamtuseni píše:
@mackA159 gs mama test jsem si pořídila z lékárny a clear blue (taky z lékárny) jsem udělala z nedočkavosti. Čekala jsem konstruktivní komentář, ne pohrdavý nicneříkající. Já jsem dospělá ženská a moji kamarádku jsem schválně zatáhla, protože je důvěrná, vím, že není 100% těhu a pro info tedy má za týden 18 let.

Tak ti to teda napíšu. Nechápu ten tvůj test, byla čárka, nebyla čárka, půlka čárky.. Kámoška pana 18 let půl čárky. Tak zřejmě špatný test? Máš to v příbalovým letáku, a test se dělá z ranní moci takže nechápu delani odpoledne. Snad těhotná nebudeš, když neumíš ani číst. Pochybuju že ti je víc než kámošce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
3.6.20 16:28

@nemamtuseni test se dělá ráno, ne odpol.. A dělá se ob dva dny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 16:35

@martina.se děkuji, já si toho jsem vědoma. V lékárně mi vždy doslovně řekli, že se test provádí spíše ráno, ale že tenhle a tamten je citlivý a že mohu i během dne. Nechci zabředávat do vedlejších témat, ale pro ně je to skutečně jen byznys (a pro mě třeba naivita a nevědomost, mysleme si to). Vím, že CB digitální jsem provedla špatně, udělám si jej ještě ráno, pro komentátorky, které mě považují za debilku - ne ten stejný, ale nový, mrk mrk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
3.6.20 16:38

@nemamtuseni test co 2 dny, dřív to nemá smysl.. Pokud sílí, jsi těhotná, pokud je, je bran jako negativní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.6.20 16:42

@mackA159 Já je právě taky nechápu, ale přece nemohly být všechny vadné kusy (prosím, jestli mi chcete napsat, že já jsem vadný kus, což bych tak na základě nevyžádaných domněnek usoudila, tak ani nepište), jde o to, že ten z ranní moči mi ukázal poměrně jasnou čárku, světlou, ale ne po celé svislé ploše. Ostatní byly světlé. Mohu ukázat foto. Ten test jsem dala kamarádce proto, že jsem chtěla hlavně vědět, jestli jsem si tam tu čárku nevyhleděla. A předpokládala jsem, že se na jejím objeví opravdu jen čistá bílá plocha v oblasti případné druhé čárky, jenže tam byla rýha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15290
3.6.20 16:49

To jsou vadné testy. Udělej si za dva dny ráno další stejné značky a budeš mít jasno. A za komentáře se nerozčiluj. Takové diskuze jsou tady tři denně a opravdu tady začínáme pochybovat o duševní rovnováze žen v plodným věku. Jak se ukazuje, je udělání a vyhodnocení těhotenského testu podle přiloženého návodu, nadlidský úkol… myslím, že v návodu je i pasáž věnovaná celistvosti a síle čárky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2600
3.6.20 16:49
@nemamtuseni píše:
@mackA159 Já je právě taky nechápu, ale přece nemohly být všechny vadné kusy (prosím, jestli mi chcete napsat, že já jsem vadný kus, což bych tak na základě nevyžádaných domněnek usoudila, tak ani nepište), jde o to, že ten z ranní moči mi ukázal poměrně jasnou čárku, světlou, ale ne po celé svislé ploše. Ostatní byly světlé. Mohu ukázat foto. Ten test jsem dala kamarádce proto, že jsem chtěla hlavně vědět, jestli jsem si tam tu čárku nevyhleděla. A předpokládala jsem, že se na jejím objeví opravdu jen čistá bílá plocha v oblasti případné druhé čárky, jenže tam byla rýha.

Tohle jsou vadné kusy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15290
3.6.20 16:51

Běž si pro test do jiné lékárny, zřejmě jsi natrefila na vadnou šarži.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12289
3.6.20 16:51

Jak dlouho ses teda od toho styku?
P. s. už vidím ty testy, jsou vadný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
3.6.20 16:57

@nemamtuseni GS mamatest mi toto take delal - asi tusim u dvou baleni se mi testovaci carka vybarvila z pulky, pripadne se kontrolni vselijak rozpijela, podobne jako u tebe. Testovala jsem presne dle navodu z ranni moci. Muze to delat, pokud test ponoris na delsi dobu. Koupila jsem jine testy a naprosto snehobile :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
3.6.20 17:00

Ale ty testy u sebe, ty z rána, jsou podle mě pozitivní. Aspoň já měla vždycky úplně slaboucke v době očekávane menstruace. Pak po těch dvou dnech už druhá čárka byla výrazně silnější..Pokud bude silnější, objednej se na gyndu. Často tu ctu, že ženské pak ještě dělají další a další testy, jestli čárka sílí a jsou šílené z toho, že je třeba světlejší než ta minulá. Doporučuju udělat ještě jeden test za 2 dny a další už nedělat… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama