Pozitivní test, silná menstruace, negativní test

7
26.1.16 07:06

Pozitivní test, silná menstruace, negativní test

Ahoj holky,
chci se zeptat. Poslední menstruaci jsem měla 15.12.2015, poté jsem to nedostala a měla zpoždění, udělala jsem si test, který byl pozitivní, ale néé zřetelně, ale takový silnější duch… Bolela mě prsa… Tak jsem se objednala na gyndu, kam mám jít zítra 27.1.2016. Jenže jsem teď v sobotu 23.1.2016 dostala menstruaci. První dva dny mě bolel podbřišek a menstruovala jsem celkem silně. Včera jsem si dělala test a už je negativní. Takže jsem asi potratila. To je tím, že se vajíčko nezahnízdilo? Nebo čím? A teď když se budeme chtít pokoušet dál, tak mam počítat dny podle té menstruace 23.1., kterou jsem dostala nebo to se nepočítá podle téhle, protože to bylo díky potratu?? A musím k doktorovi na nějaký výtěr? Máte s tím nějaká zkušenosti??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58731
26.1.16 07:14

@Laurento počítej to jako klasický začátek lehce zpožděné ms - protože šlo o pár dní, není to nic hrozného. K doktorovi netřeba, pokud ms normálně skončí - může být o chlup delší. Mohlo jít o cokoliv vč biochemického těhotenství :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
26.1.16 08:32

Mohlo jít o brzká potrat. vlastně špatně uhnízděné vajíčko. nebo jen hormonální nerovnováha. pokud ti nic nebude (bolesti, x dní silné krvácení), k doktorovi bych nešla. jako začátek nové ms bych počítala 23.1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
26.1.16 08:45

Právě, že mě pobolívá v podbřišku, normálně když to mám, tak mě bolí jen první den MS, ale teď už je to 3-4 den… ale neumírám bolestí..:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
26.1.16 08:46

A ještě jsem se tu dočetla o nějakém „pohnojení“.. dá se tento případ brát jako pohnojení?:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
26.1.16 09:08

@Laurento já myslím, že asi ne…jako to pohnojení se podle mě rozumí to, že když jsi těhotná, tak hcg a jiné hormony v těle prostě rostou a když náhodou je těhotenství ukončeno, tak těm hormonům docela trvá než jsou úplně pryč…no a když ty hormony jsou pořád, tak je lepší šance otěhotnět…ale to chce určitě aspoň pár měsíců si myslím…ale v pohodě, vůbec to neber jako „potrat“, ber to jako zpožděnou MS an ormálně se snažte dál, třeba už další měsíc budou dvě čárky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5102
26.1.16 09:08

@Laurento Jo myslím, že se do jiného stavu dostaneš až další cyklus.Toto je časté, vajíčko se neudrží a odejde s ms.At to vyjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
26.1.16 10:00

Děkuji moc holky, už mi hodiny tikají a byla jsem smutná s příchozí menstruací, ale člověk si to nesmí tak brát. I když po malých botičkách a bodyčkách pokukuji pořád :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9908
26.1.16 11:20

@Laurento však pokukuj dáj, budou určitě co nevidět potřeba :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama