Pozitivní test, ultrazvuk nic, menstruace

11
13.5.16 08:15

pozitivni test utz nic menstruace

Prosim o radu. Posledni menstruace 26.3.delala jsem si testy a 3 vysly pozitivni. V utery jsem byla na gynekologii a rekl ze nic nevidi a vcera jsem dostala menstruaci a boli me bricho. Krevni testy mam mit dnes.Co si myslite jsem tehotna i presto ze krvacim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9439
13.5.16 08:21

Mozna potrat? Nech si vzit krev a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
13.5.16 08:22

@radull pokud nic neviděl, nedávala bych tomu moc šancí… :nevim: uvidíš, jak ta krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3070
13.5.16 08:37

@radull Záleží, kolik dní zpoždění jsi měla. Zpočátku na UTZ vidět nic není, i kdyby jsi těhotná byla. Na druhou stranu velká část těhotenství končí samovolným potratem (zpožděná MS). Pokud krvácíš normálně světlou krví, moc šancí bych tomu nedávala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
13.5.16 08:47

Možné je všechno, nicméně se taky přikláním spíše k tomu, že to odešlo se zpožděnou MS…Mě osobně se toto stalo už 2×, ale vzápětí na to jsem hned otěhotněla a ted už jsem 36tt. Takže věřím, že se brzy zadaří :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
13.5.16 08:58

Zpozdeni mam uz 2 tydny a v utery to zacalo tmavym spinenim a vcera to preslo na klasicke silnejsi krvaceni i se srazeninami. Takze jeste dnes uvidim co ty vysledky krve. Doktor me strasil mimodeloznim tehotenstvim a jsem strasne v nervech co se deje :,( Bylo mi uz divne ze na ultrazvuku nic nevidel a tvrdil ze mi neni dobre videt do delohy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64717
13.5.16 09:02

@radull pokud nemáš bolesti, mimoděl to nebude… spíš ranný potrat - tomu by odpovídalo i to, že nikde nic nevidí.. :think: ale zase je fakt, že můj starší přežil 2× silnou ms, ono nic není nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
13.5.16 09:25

Pouze mam silne bolesti bricha jako pri menstruaci a to jsem vzdy mivala a boli me i v krizi :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.5.16 16:23

Nerozumím tomu

Ahoj jsem tu nova. Rada bych se zeptala na názor a zkušenosti. 1.-4.5. Jsem mela klasickou menstruaci, ale dva týdny Mé bolela dost hlava tak jsem si udělala test 12.5.a dalších pět včetně dnes a všechny jsou pozitivní. Včera jsem byla na utz a nic není vidět, jen vysoka sliznice, jinak vse ok. Dnes ale trošku krve ale přestalo to. Nemate s Tim někdo zkušenost??přikládám foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
15.5.16 16:25

To bude dobré na ultrazvuku nemůže ještě být nic vidět až tak za dva týdny :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
15.5.16 16:35

No jsem zmatena ze takhle uprostřed cyklu…jestli to neznamena nějaký problém. Zase se objevily kapky krve a mam pocit jako bych to mela dostat. Cyklus mam pravidelný. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.16 07:19

Zdravím holky, v minulém týdnu jsem měla 4 sílící pozitivní testy, včera jsem byla na utz a nic tam neviděl :(.. vzal mi krev a mám si volat ve 14 hodin na výsledky, ale asi se do té doby zblázním, včera odpoledne jsem si udělala další tt a byl zase o něco silnější.. jelikož jsem měla poslední pořádnu ms 1.4.2016 a pak další slabou a krátkou 3.5.2016, tak mě vyděsil, že se může jednat o mimoděložní těhotenství.. nemáte prosím některá zkušenost?.. nemohla jsem otěhotnět těsně před tou druhou slabou ms a v tom případě tam teď ještě nemohl nic vidět?.. jsem zoufalá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
17.5.16 08:46

Ahoj

Ahoj. Jdu taky zrovna z krve ale výsledky budou AZ zítra…takže Te chapu :). Na utz taky není nic videt..tak pak dej vědět jak jsi dopadla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.5.16 09:00

@Marky987 děkuji, dám :).. a kdy jsi měla ty poslední ms?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
17.5.16 12:19

No právě že poslední 1.5.-4.5. A už mi to ukazuje pozitivní testy…tak nevím jestli k tomu došlo kolem MS… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat