pozitivní test už 7. den po ET??

Anonymni
10.12.07 15:51

pozitivní test už 7. den po ET??

Ahojky,
mám takový dotaz 3.12. jsem byla na ET, po prodloužené kultivaci a v sobotu tj. 5. den po transferu jsem si dělala těhu test a byly tam // čárky, ale ta jedna byla hodně moc slaboučká a ukázala se až za 10 minut. Dneska tj. 7. den po transferu jsem si dělala další test a byly tam zase // čárky a zase byla ta druhá slaboučká, ale ukázala se po 2 minutách.
Máte s tím někdo zkušenosti? Nevím jestli není moc brzy po ET.

Děkuju Maruška

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10468
10.12.07 15:55

Ahoj Maruško jestli ti nepíchali těsně před ET nějaký preparát s HCG tak by to už mohlo být těhu. Přeji ti ať je všechno v pořádku, určitě půjdeš za pár dní na test z krve a tam se všechno potvrdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.12.07 15:58

Ahoj Jitko,
Pregnyl mi píchli 26.11. - to už by ale neměl ovlivňovat né?

• Nahlásit
  • Citovat
10468
10.12.07 19:13

Tak to už opravdu ne, ten to ovlivňuje max. 10 dní a to bylo 5. 12., tak to vypadá slibně, přeji hodně štěstí a dej vědět jaks dopadfla :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
260
18.12.07 21:41

Ahojky, je to těhotenství! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
19.12.07 09:27

Velká gratulace k miminku!!!

Holky, mám úplně debilní dotaz :oops: , ale co je to to ET..? Jako umělé oplodnění? Co znamená ta zkratka?

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
19.12.07 14:49

Anduli,
je to umele oplodneni. Konkretne jde o transfer embrijek do tela „maminky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
19.12.07 18:53

Díky, Dušičko, hned su chytřejší! :wink: Jsem si to ale myslela, že to tak nějak bude, hihi.. Akorát mě zarazilo, že už 5. den po tom transferu měla - ha, teď si nevybavím její jméno, prostě zakladatelka této diskuze :lol: - pozitivní test. To je tak rychle?? 8O :lol:

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.12.07 21:46

Ahojky Anduli, právě že to normální asi není. Spousta holek to měli takhle brzy ještě negativní, proto jsem měla strach. Ale teď už to mám potvrzený z krve a 27.12. jedu na ultrazvuk. Jo a dávali mi dvě embryjka - je možný že se uchytili obě. :D
Jinak jsem Maufka, ale jednou přihlášená nejsem a jednou jsem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
3432
20.12.07 08:59

Maufko, tak to ještě jednou moc gratuluji! To je super zpráva, že se to povedlo. A kdyby byla miminka 2, tak to bude dvojnásobná radost! :wink: (No, i starost samozřejmě, ale zvládla to spousta jiných maminek, tak to zvládneš taky! :lol: ) Tak držím palce a potom se ozvi, jak jsi dopadla na UTZ.
Já jdu taky zítra na krev, tak doufám a modlím se, ať se dozvím pozitivní zprávičku, i když dostat to mám až v sobotu nebo v neděli, v krvi by to ale už mělo jít poznat… :wink:

A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
20.12.07 12:19

Maufko, tak to mooooc gratuluju, to je krasny vanocni darecek!!! Tak se hezky opatrujte!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10468
26.12.07 09:23

Maufko moc moc gratuluju, vždycky je skvělý když další z nás pomůžou :P tak ať je už všechno v pořádku a hodně štěstí :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
944
7.1.08 21:31

MAUFKO - moc gratuluju , moc moc moc… psali jsme v IVF ,ale nějak to tam upadlo,, ty už asi píšeš někde v těhotenství vid? Moc ti to přeju, kdyžtak se někdy ozvi - budu ráda vědět kolik miminek čekáte… Blaninaa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.1.08 16:26

Ahojky Blani,
tak to ti budu mooc držet palečky a posílám ti nějaký ty těhu bacilky.
Včera jsem byla na ultrazvuku tak už jsme viděli srdíčko jsem teď 8tt+2 a zatím až na celodenní nevolnosti je všechno v pořádku. V úterý jsi jdu už pro těhu průkazu tak se strašně těším. Ale čeká nás spousta vyšetření a do toho všeho mi dneska Dr. zjistil výtok takže další léky!! Ale teď už vydržíme všechno - jsme už 3!!!!
Brzy se ozvi
PA … Maufka

• Nahlásit
  • Citovat
1510
5.5.14 19:02

Ja mela // 6 den po et..cekame dvojky :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...