Pozitivní test za 2 roky po potratu

1808
14.6.17 10:36

Pozitivní test za 2 roky po potratu

Ahoj holky tak jsem si v pondělí dělala tehu test a krásně pozitivní poslední ms byla 2.května. Tak jsem hned volala na gyndu a sestra mě objednala na 22.6. není to pozdě když jsem v roce 2015 měla zamlkly potrat v 10týdnů? Furt uvažuji jestli se zítra nesebrat a zajet tam už zítra ale zase nechci plasit ale mám hrozný strach miminko s přítelem moc chceme. Já už 2děti mám z předchozího vztahů a přítel 1.Ale chceme ještě naše společné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2616
14.6.17 10:40

Teď stejně nic nevyřešíš, pokud nebyla zjištěna nějaká vada, kvůli které by sis třeba měla od začátku píchat lék na ředění krve, tak jestli půjdeš teď nebo později je celkem jedno. Já jsem ve všech těhotenstvích šla až v 8 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
14.6.17 10:44

@Janina81 No mi tenkrát ve špitále řekli že plod byl asi nezdravy proto ho tělo vyloučilo. Předtím obě tehu v poho.Tak ono se většinou po potratu při dalším tehu dává utrogestan ne? Aby se udrželo tehu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1741
14.6.17 10:45

Myslim, ze je to tak akorat. I kdybys tam chodola kazdy den, tak zamlklemu tehotenstvi nezabranis, jen se budes stresovat, ze jeste neni nic videt, nebije srdicko,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1741
14.6.17 10:50
@Lady Vju píše:
@Janina81 No mi tenkrát ve špitále řekli že plod byl asi nezdravy proto ho tělo vyloučilo. Předtím obě tehu v poho.Tak ono se většinou po potratu při dalším tehu dává utrogestan ne? Aby se udrželo tehu

Ale utrogestan nezabrani zamlklemu tehotenstvi, ten ma jen udrzet tehotenstvi, na vyvoj plodu nema vliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
14.6.17 10:51

@Adelka951 Asi máš pravdu podle tehu kalkulačky jsem dnes 6+1 takže začátek 7.týdne a u dr už budu 7+2 v 8týdnu tak snad bude vše jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
14.6.17 11:37

Neboj se. Je to akorát. I po třech samovolných potratech mě doktorka pozvala na 8. tt. Utrogestan se po potratech dává, ale spíš pro pocit maminky. Potratu v takto čerstvém těhotenství nezabrání. Je to hrozné, ale v těch prvních týdnech je to 50:50. Buď to bude dobré nebo nebude. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama