Pozitivní test, návštěva lékaře - mohu nebýt těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luci11va
Nováček 10 příspěvků 05.07.19 00:44
Pozitivní test,návštěva lékaře

Dobrý den :) chtěla jsem se zeptat jestli má někdo s tímhle zkušenost..10 dní mám opožděnou menstruaci, snad každý den mám strašné křeče v břichu, dělala jsem si dva testy a ty vyšli pozitivně. Dnes sem jela na pohotovost s tím, že mám křeče v břichu a je mi na zvracení. Brali mi moc, krev, ale nic o tom že bych byla těhotná doktor nerekl.Ma gynekologii jsem objednána na 11.7. Nevíte někdo co to může být?

Reakce:
Mari.G
Kelišová 5569 příspěvků 05.07.19 01:31

A co říkal na to, že těhotenské testy vychází pozitivně? HCG nenabíral? Nebo jste se neptala? To je takové divné. Může to být normální začátek těhotenství, taky jsem občas mívala křeče, ale od žaludku. Nicméně pocitově se nelišily od těch potratových. Nebo mimčo bojuje a nezbývá, než čekat. Já když jela na pohotovost s krvácením a křečemi v 6tt (na gyndu vždy chodím po zjištění těhotenství až později), tak mi tedy nabírali HCG. To by snad mělo být na programu prohlídky určitě, když má žena pozitivní testy. A v děloze viděli co? Já tedy narazila na 2 mladé lékaře (jeden mladý zacvičoval medika), takže ti mi tvrdili, že v děloze žádné embryo není. Druhý den z dělohy vyšlo, takže tam být muselo. Takže chvíli taky řešili, zda jsem si těhotenství nevybujela v hlavě. Nicméně po nabrání HCG bylo vidět, že těhotenství v těle probíhá.

beruska9
Extra třída :D 11253 příspěvků 05.07.19 04:04

A zminila jsi ty testy? Ono to tak brzy nemusi byt videt, delali utz? Merili hcg? Nebo co ti rekli? Ono to muze byt ledacos a ve finale to ani nemusi souviset s tehotenstvim, ja takhle mela krece a panikarila a byla z toho alergicka reakce na nejake jidlo (nicmene to trvalo jen jeden den ty krece). Zaklad je asi vyloucit mimodelozni a pak se uvidi :nevim:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 05.07.19 05:14

Ve zprave mas napsany co? Tu ti museli dat… dokud nekrvacis je to ok. Jiny zvracej a ja na zacatku tehu, jak se tam neco delo,,jinak,, tak jsem u obou mela krece a prujem uz asi tyden a neco po styku. Pak i pozdeji. A to na prujmy absolutne netrpim.

Kotatko03
Echt Kelišová 8746 příspěvků 05.07.19 08:09

@Luci11va a informovala jsi ho o tom, ze jsi tehotna? Pokud vim tak hcg se automaticky nenabira…

Mari.G
Kelišová 5569 příspěvků 05.07.19 14:25
@Kotatko03 píše:
@Luci11va a informovala jsi ho o tom, ze jsi tehotna? Pokud vim tak hcg se automaticky nenabira…

Tak automaticky ne, ale předpokládám, že když zakladatelka řekla, že má pozitivní těhotenské testy, tak by to měl být první logický krok po ultrazvuku…

Váš příspěvek
Reklama