Pozitivní testy a menstruace

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 18:09
Pozitivní testy a menstruace

Potřebuju poradit, jestli jste to tak taky některá měla.

Měla jsem 4 dny zpoždění, dělány 3 těhotenské testy, všechny pozitivní(no spíše duch, ale dobře viditelný) ale vždy po limitu. Poté jsme dostala menstruaci, stejně silnou jako vždy. Ale pořád mám nevolnosti. Dnes jsem si dělala test, jsem 3DC a zase po limitu duch.

Reakce:

Milacek2016
Stálice 62 příspěvků 1 inzerát 27.09.18 18:09

Ukaž foto

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10848 příspěvků 27.09.18 18:11

Chvíli trvá než hcg z moci zmizí. Pokud se těhotenství neudrzelo, ještě nějakou dobu budeš mít na testu duchy

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 27.09.18 18:16

Po limitu se odečítat nemá, většinou je to falešně pozitivní.

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 27.09.18 18:20

Neodečitej po limitu, pak to může dělat falešné duchy…

karkarka
Závislačka 2805 příspěvků 27.09.18 18:30

Hod sem foto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 22:00

Ahoj holky mela jsem dva dny zpozdeni pozitivni 3testy. A najednou prisla ms ale prijde mi ohodne slabsi betsinou mam I hrozne tmavou krev a silnou a ted to mam mnohem slabsi a takove cervene nez do hneda :nevim:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 26.11.18 22:02

Mě se dneska ukázalo tohle,já vidím ducha.

tyčinka
Závislačka 2953 příspěvků 26.11.18 23:28
@Anonymní píše:
Potřebuju poradit, jestli jste to tak taky některá měla.Měla jsem 4 dny zpoždění, dělány 3 těhotenské testy, všechny pozitivní(no spíše duch, ale dobře viditelný) ale vždy po limitu. Poté jsme dostala menstruaci, stejně silnou jako vždy. Ale pořád mám nevolnosti. Dnes jsem si dělala test, jsem 3DC a zase po limitu duch.

Pokud jde o dr maxe tak to dela,kolem ovulace a kolem ms

GabiCiv
Povídálka 14 příspěvků 27.11.18 08:08
Naděje umírá poslední

Ahoj, tak co myslíte? Tohle je ze včera. Dnes mám 3 dny před MS, zkusím testnout zítra :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >