Reklama

Pozitivní testy a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 18:09
Pozitivní testy a menstruace

Potřebuju poradit, jestli jste to tak taky některá měla.

Měla jsem 4 dny zpoždění, dělány 3 těhotenské testy, všechny pozitivní(no spíše duch, ale dobře viditelný) ale vždy po limitu. Poté jsme dostala menstruaci, stejně silnou jako vždy. Ale pořád mám nevolnosti. Dnes jsem si dělala test, jsem 3DC a zase po limitu duch.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMilacek2016
Povídálka 43 příspěvků 27.09.18 18:09

Ukaž foto

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10064 příspěvků 27.09.18 18:11

Chvíli trvá než hcg z moci zmizí. Pokud se těhotenství neudrzelo, ještě nějakou dobu budeš mít na testu duchy

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 27.09.18 18:16

Po limitu se odečítat nemá, většinou je to falešně pozitivní.

Kriss Tina
Závislačka 4991 příspěvků 27.09.18 18:20

Neodečitej po limitu, pak to může dělat falešné duchy…

karkarka
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 27.09.18 18:30

Hod sem foto.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >