Pozitivní testy a menstruace či potrat?

4
6.6.20 23:48

Pozitivní testy a menstruace či potrat?

Zdravím, chci se zeptat zda má někdo podobnou zkušenost.
13.3 jsem byla na ukončení těhotenství v 15tt kvůli špatné genetice, menzes přišel 22.4 a od té doby do 4.6 nic dělala sem si test po 2 týdnech zpoždění clearblue ukázal + 1-2 týdny od početí.. Jiné testy pozitivní ale spíš duchové.
5.6 jsem začala krvácet a bylo tam pár srazenin, tak mi doktor řekl ať přijedu dle utz nic nenašel a krev mi nemohl vzít protože byl už pátek odpoledne. Ve středu jdu na kontrolu… Stále krvácím ale tak jak při střední menstruaci. Prsa mám tvrdá a „nalita“ tak jak při prvním tehu.
Myslíte že by mohlo jít jen o menstruaci nebo potrat? Děkuji za odpovědi z vašich zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15254
6.6.20 23:55

Vypadá to na biochemické těhotenství, embryo tam sice bylo, ale nejspíš se neudrželo. Já bych na tvém místě odložila snažení do doby, než budete mít s partnerem hotovou genetiku. Předpokládám tedy, že vás oba poslali na vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.6.20 00:05

@Janli no v Brně mi řekli že na genetiku spolu nemusíme vada byla nějaká výjimečná že mělo o chromozom navíc a špatně se vyvíjelo atd… Že to má jen pár ženských a že se to neopakuje… Nijak sme ovulaci nesledovali došlo to samo teď… Tak jsem překvapená co se děje. Sotva jsme se začali radovat tak jsme se radovat přestali ale po zkušenostech v Brně při vyvolani „potratu“ mě už nic asi nepolozi :grin: ale pokud to Teda odešlo tak raději zajdeme někde na testy jestli je vše ok… Byl to teprv druhý pokus a je mi 25 tak mám ještě čas… Spíš je problém že mám autoimunitní onemocnění a teprv při možném 2 tehu mě revmatolozka doporučila poradnu a při prvním ani necekla… :zed: děkuji jinak za odpověď :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15254
7.6.20 00:17

@Mmaayyaa já mám za sebou taky ukončení těhotenství kvůli genetické vadě a nám genetiku doporučili i když se taky jednalo o náhodnou mutaci. Není od věci vědět, že jste v pořádku, navíc ji v tomhle případě hradí pojišťovna a pokud byste se časem dobrali k nutnosti IVF, stejně ji budete potřebovat a ono to trvá skoro tři měsíce. Na tvém místě bych si opravdu nejdřív pořešila zdravotní problémy, které máš a jejich vliv na těhotenství, ať zbytečně nezažíváš další neúspěšná těhotenství. Držím palce ať to dobře dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
7.6.20 00:22

@Janli moc děkuji, můj stav je redukovan lekama které můžu brát i v jiném stavu… A tam mi teď brala krev na něco ohledně toho a říkala že je vše ok… Ale máte pravdu zajdeme tam nijak nám to neublíží a aspoň budeme vědět na čem jsme… :) uvidím ještě co mi řekne ve středu na gynde… Mějte se krásně :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama