Pozitivní testy, bolest v podbřišku

29.8.21 10:08

Pozitivní testy, bolest v podbrisku

Ahoj holky. Vím, ze to už je nejspíš jisté, ale pro mě je to tak milý “šok”, ze se z toho pořad nemůžu vzpamatovat :) :srdce: 27/28. v měsíci mám pravidelnou menstruaci. O mimčo jsme se snažili necelé 2 měsíce. 27. ani 28. jsem menstruaci nedostala, tak jsem si udělala testy. Nejdřív včera rano jeden z Maxe (2carky) a CB digitální, taky pozitivní 1-2 týden po oplodnění což odpovídá 3-4 týdny. Dnes rano (ano nedockavost) :) jsem zkusila test z Maxe znovu a i jiný test zn. Pepino a taky oba pozitivní. Zítra budu volat na gyngu, tak snad :srdce: Akorát mě znepokojuji poslední dny bolesti jako při MS, akorát silnější. Nesplnim ani nekrvacim. Je to moje druhé těhotenství, ale pro jistotu se zeptám, u prvního si to asi jasne nevybavuju jaké to bylo, jen vím to, ze nějaká ta bolest byla. Děkuji. Snad neznim jako blázen, ale když já mám strašnou radost :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
353
29.8.21 10:13

Gratuluju. Taky jsem při těhotenství měla PMS a bolesti jako před očekávanou MS. Kdyby mi nevynechala menstruace, tak ani nevím, že jsem těhotná. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22416
29.8.21 10:45

Bolesti v podbříšku jsou normální. Já je měla až do třetího měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
29.8.21 11:03

Bolesti podbřišku jsou běžná věc. Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
29.8.21 11:41

@Kristyna030
Jak uz pise pani nade mnou, bolesti jsou normalni. Ja je take mela ode dne ocekavane menstruace az do 3. mesice a byly uplne presne stejne jako pri MS. :-) Ptala jsem se na to doktorky a ta mi rekla, ze to je spravne! :-)
Gratuluji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
29.8.21 12:07

Také mám pozitivní testy 1-2 dny od vynechané ms a pobolívá mě podbříšek tak asi je to normální 😀 ale je to taková tupá bolest, spíš jak kdyby mě tlačil močák když potřebuješ moc čurat 😀 a vždy ji chvilku mám a pak zas nic 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat