Pozitivní testy, hodnota nízká

18
5.10.21 09:44

Pozitivní testy, hodnota nízká

Ahoj holky :)

V neděli 03.10.21 jsem si dělala papírový test z Benu lékárny. Na něm slabá čárka viz. foto. Tak jsem šla koupit digitální s ukazatelem týdnů clearblue, výsledek byl pozitivní 1-2 týdny. Ještě ten den odebrána krev u Apolináře a za dvě hodiny volali, že výsledek z krve je hodnota 11? Prý to neznamená ani že jsem těhotná, ani že nejsem. A za týden mám jít ke svému lékaři. Dnes tedy 05.10.21 dělán test z Rossmanu též pozitivní také viz foto. Tak co myslíte, ano nebo ne? Na ultrazvuku u Apolináře ještě nic neviděli, ale prý mám vysokou sliznici, že by to těhotenství být mohlo. Ještě před 16 dny mi byla píchnuta vyvolávačka, ale do dnes ani stopy po přicházející menstruaci. Tak co myslíte? Máte někdo podobnou zkušenost? :( :)

Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25299
5.10.21 09:48

No musis čekat, když ti digitální ukáže 1-2 tak jsi ani ne dva týdny od oplodnění a na krev jsi šla moc brzy, i když u nás se hodnota 11 už počítá jako pozitivní. Ty testy zachytí něco od hodnoty 10, takže tak slabá čárka je normální. Musíš prostě pár dní počkat a pak udělat test znovu (idealne vždy stejný, ne pokaždé jinou značku ) a uvidíš jestli bude silnější. Může to být i biochemické. Běhat teď k Dr nemá smysl, nikdo na tobě nic nevykouma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.10.21 09:59

@Kriss Tina takže myslíš, že za ten týden jít k doktorovi je akorát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1199
5.10.21 10:24
@klakla2345 píše:
@Kriss Tina takže myslíš, že za ten týden jít k doktorovi je akorát?

Pokud čárka bude sílit popřípadě HCG po odběrech bude vyšší, tak se chodí na kontrolu kolem 7-9 tt. Dřív je zbytečný chodit k doktorovi, ten tam stejně nic neuvidí. Pokud testy sílit nebudou s doktorem to potom řeš, ať zjistí kde je problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54340
5.10.21 10:42

Může to být úplný začátek, může to být začátek konce. Nevykoukáš nic, nezměníš nic. Prostě počkej, za týden zas nabrat hCG, do té doby nemá smysl vejrat na testy. Jo a za týden na utz dost dobře možná pořád nic neuvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32749
5.10.21 10:57

Kdy jsi měla naposledy menstruaci? A jak dlouhý máš cyklus?
Spí si myslím, že těhotná nejsi :think: Pokud jsi šla na „vyvolávačů“ tak jsi po posledních měsíčkách tak 2 měsíce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.10.21 11:45

@Fiducia 30.8.2021-05.09.2021 byla moje poslední menstruace. Průměrná délka cyklu je 25 dní. Testy jsem dělala od různých značek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32749
5.10.21 11:55
@klakla2345 píše:
@Fiducia 30.8.2021-05.09.2021 byla moje poslední menstruace. Průměrná délka cyklu je 25 dní. Testy jsem dělala od různých značek…

A proč tedy? :think:
Ještě před 16 dny mi byla píchnuta vyvolávačka, ale do dnes ani stopy po přicházející menstruaci.
Pokud jsi měla menstruaci 30.8. a další měla přijít kolem 25.9. To jsi dostala agolutin 3 týden cyklu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8588
5.10.21 17:10
@klakla2345 píše:
Ahoj holky :)

V neděli 03.10.21 jsem si dělala papírový test z Benu lékárny. Na něm slabá čárka viz. foto. Tak jsem šla koupit digitální s ukazatelem týdnů clearblue, výsledek byl pozitivní 1-2 týdny. Ještě ten den odebrána krev u Apolináře a za dvě hodiny volali, že výsledek z krve je hodnota 11? Prý to neznamená ani že jsem těhotná, ani že nejsem. A za týden mám jít ke svému lékaři. Dnes tedy 05.10.21 dělán test z Rossmanu též pozitivní také viz foto. Tak co myslíte, ano nebo ne? Na ultrazvuku u Apolináře ještě nic neviděli, ale prý mám vysokou sliznici, že by to těhotenství být mohlo. Ještě před 16 dny mi byla píchnuta vyvolávačka, ale do dnes ani stopy po přicházející menstruaci. Tak co myslíte? Máte někdo podobnou zkušenost? :( :)

Díky za odpovědi.

Na utz jedině při hodnotě 1000, to je ad jedna..ad dva: nezbývá nic jiného než čekat protože hodnoty jsou nízké a tím pádem ti nikdo neřekne co se v děloze děje..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
5.10.21 20:28

@klakla2345 nějak nechápu proč si sla hned s tím pozitivním testem k doktorovi. Ještě ke všemu na pohotovost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.10.21 20:30

@Ivusska777 měla jsem ten den nastoupit k hospitalizaci na laparoskopii s cystou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.10.21 20:31

@Ivusska777 ale jelikož jsem si udělala ráno těhotenský test s pozitivním výsledkem tak mě aspoň vyšetřili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32749
5.10.21 20:31
@klakla2345 píše:
@Ivusska777 měla jsem ten den nastoupit k hospitalizaci na laparoskopii s cystou.

Takže cysta. Proto ten agolutin? To bude to zvýšené hcg :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
682
5.10.21 20:39

@klakla2345 tak to už se nedivím tem pozitivním testům. To na těhotenství úplně nevypadá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
5.10.21 20:45

@Ivusska777 agolutin byl píchnut ale před 16 dny… a neměl by dělat pozitivní výsledky ne? Navíc testy jsou od různých značek a že by to bylo falešné? Navíc ten clearblue?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat