Pozitivní testy, na ultrazvuku nic a vysoká sliznice v děloze

3.1.20 19:40

Pozitivní testy, na ultrazvuku nic a vysoká sliznice v deloze

Ahoj, nějak ve zkratce se chci zeptat zda má někdo podobnou zkušenost. Měla jsem nechráněný sex v době ovulace, poté jsem si vzala něco jako Postinor. Nicméně mám bolestivá prsa a pěkně nalitá. Menstruace se nedostavila. Udělala jsem si těhotenské testy a vyšly všechny tři pozitivně. Podle výpočtu bych měla být v 5tt. Nicméně jsem začala mít hnědý výtok a bolesti v podbrisku, tak jsem zasla na pohotovost. Pan gynekolog mi řekl, ze tam nic nevidí, ze tam nevidí ani mimodelozni těhotenství ale ze to zatím nemůže vyloučit. Nicméně mi řekl, ze mám vysokou sliznici v děloze a ze nejspíš normálně menstruaci dostanu. Že se možná jedna o chemické těhotenství. Mate některá takovou zkušenost? Četla jsem ze vysoká sliznice muže znamenat těhotenství a ze v 5tt tam ještě nic vidět nemusí. Jsem objednána na gyndu nejspíše na odběr krve.
Děkuji moc???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1372
3.1.20 19:44

No tehotna nejspis jsi. Ted jen pockat, jestli tehotna zustanes nebo se dostaví MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1447
3.1.20 19:48

Já měla pozitivní těhotenský test, ale podle propočtu poslední menstruace na ultrazvuku nula nula nic. Doktor tehdy konstatoval, že tam ještě nic není, nebo už nic není. Nakonec se ukázalo, že je to ta druhá varianta - k oplodnění vajíčka došlo o něco později, než bylo počítáno. Zatím asi nezbývá než čekat… zkus požádat o kontrolní ultrazvuk třeba za týden - pokud tam dítě je, tak už by mělo být vidět. Držím palce ať to dopadne, jak si Ty přeješ ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
3.1.20 20:21

Prvni tehotenstvi zjisteno na UTZ v 5+5 bylo pekne videt, lekar videl aj srdce. Ted tehotenstvi podle testu pozitivni a na UTZ potvrzene 5+4, opet pekne videt aj se srdcem. Zkusila bych se objednat na gyndu po vikendu, uz by melo byt videt tehotenstvi, pokud bude. Drzim palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama