Pozitivní tt 1 den před ms a bolesti podbřiška

16
18.8.20 21:53

Pozitivní tt 1 den před ms a bolesti podbřiška

Ahoj :mavam: dnes mi vyšel pozitivní test mam jeden den před ms, od včera bolesti v podbřišku
Stalo se některé? Na gynekologii jsem se bohužel nedovolala. :( Mam strach aby nebylo něco špatně diky za odpověďi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
205
18.8.20 22:01

Na gyndě ti stejně nic neřeknou. Buď to vyjde a nebo odejde při menstruaci. Ještě vydrž a uvidíš ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
580
18.8.20 22:09

Me bolelo bricho hodne, vic nez pri ms, tyden pred ocekavanou ms to nebylo nejhorsi. Dopadlo to dobre :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
18.8.20 22:14

Mě bolel podbříšek skoro jako při ms už týden před očekávanou ms (která nepřišla) a pak vlastně na střídačku celý první trimestr.
Na gynekologii ti doopravdy teď ještě nic neřeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3419
18.8.20 22:24

Je to tak. Podbřišek tě bolet může, podobně jako při ms a vůbec to neznamená, že je něco špatně. Na gyndu se objednej až tak za 2 týdny, dřív to nemá smysl, nebude nic vidět.
A gratuluju ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
18.8.20 22:30

Mně bolel podbřišek jako na ms asi do 10.tt :)
Všechno bylo vpořádku. :) a zatím (ťuk ťuk) pořád je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.20 08:09

Ahoj holky, jsem tu nová a tohle je můj úplně první příspěvek.
Také jsem si dělala test cca 3 dny před menstruaci, potom den před MS a dnes jsem měla dostat MS a zatím nic. Tak jsem si udělala test…prikladam fotky (vpravo je nejstarší test, vlevo je z dnešního rána)
Mám příznaky jako bych měla každou chvilku MS dostat tak mám strach se předčasně radovat.
Budu ráda za vás názor :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama