Pozitivní TT 16 DPO?

43
4.1.20 19:10

Pozitivní TT 16 DPO?

Ahoj holky, měl jste některá pozitivní test až 16 DPO? Čárka mi přijde ještě dost slabá, tak uvidíme zítra :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1986
4.1.20 19:13

Ahoj a jsi si jistá že jsi skutečně 16 DPO? Slabá jako je ale je tam. už máš zpoždění? testovala bych další den ráno. držím pěst

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
4.1.20 19:15

@Ufinka87
Dostat sem to mela 1.1., takže už ano…
Další test vyšel takto, viz foto..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
4.1.20 19:21

@rosieeee a máš nějak vysledovane kdy máš ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
4.1.20 19:23

@lovean prvykrat jsem merila teplotu, viz graf..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
4.1.20 19:23

Ahoj, já jsem měla včera tt takto 16dpo. Jsi si jistá že ovulace opravdu proběhla? Nemohla být později? Samozdřejmě každému stoupá hcg jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
4.1.20 19:29

@rosieeee v měření se úplně nevyznám ale jako test pozitivní máš ale podle mě musela být ovulace později protože ta čárka je dost slaba na 16 DPO

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
4.1.20 19:30

@lovean tak jsem zvedava, jak bude vypadat zitra rano :) ja uz jsem ani nedoufala, rikala jsem si, ze uz to je nejaky dlouhy, tak jsem jen tak zkusila test.. pak druhy, pak treti.. na vsech druha // :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
4.1.20 19:35

@rosieeee jj ale těhotná budeš já když před půl rokem náhodou nečekaně udělala test jsem hleděla jak puk když tam byli dvě čárky ale já nečekala že se to stane vůbec mi se nijak nesnažili

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
4.1.20 20:11

Je to hodně slabé. Určitě musela být ovulace později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
4.1.20 20:14
@karkarka píše:
Je to hodně slabé. Určitě musela být ovulace později.

Klidne, hlavne at to vyjde :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.1.20 10:39

Ahoj holky, tak jen pro info, carka sili, tak byla ovulace asi teda pozdeji :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6417
5.1.20 12:44

@rosieeee jj určitě byla držím palce ať vše jak má být

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.1.20 17:13

Ahoj holky, mam dotaz. Ovulaci jsem mela podle teploty 19.DC, dnes jsem 28.DC, to znamená nejaky 9. DPO. Podle predchozich zkusenosti jsem dnes mela mela dostat MS jenze menstruace nikde, teplota se porad drzi nahore. Dnes dokonce o desetinu vys nez vcera. Radovala bych se, ale rano jsem mela test totálne snehobily. Myslite, ze jeste muzu doufat, ze to bude tim, ze jsem mela ovulaci teprve pred deviti dny? Tohle je muj prvni cyklus s ovulaci (diky clostilbegitu), predtim jsem ovulaci nemela. Mate s tim nektera zkusenost? Jinak mám bolesti bricha, ktere prichazeji a odchazeji a pokazde boli trochu jinak. Tohle pocituju uz asi 3 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
5.1.20 17:27

@1991_Misa ahoj, 9dpo jsem taky na tt nic neměla takže určitě šance ještě je. Já měla ducha 10dpo tak zkus za pár dní. Držím palečky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat