Pozitivní TT a 2 cykly jednodenní MS?

Anonymní
31.3.20 12:46

Pozitivní TT a 2 cykly jednodenní MS?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat.

Snažíme se s partnerem o miminko. A tak jsem si po „poslední pořádné“ MS, která byla 4.2.-8.2.2020, dělala ovulační testy, abych věděla kdy mám ovulaci. Ovulace vyšla na 16.2.2020 kdy byl test pozitivni. 3 dny po ovulaci jsem si denně ráno a večer dělala TT (chtěli jsme si v případě, že by to vyšlo uchovat silející TT) a 28.2.2020 jsem již na testu našla zřetelnou slabší čárku. Poté ale přišla MS v termínu (cyklus 26 dní) 1.2.2020, ale byla pouze slabá a jeden a půl dne přibližně. Tak jsem si myslela, že to prostě nevyšlo a nevěnovala tomu více pozornosti.
Od této doby jsme spolu sex neměli, první týden byl partner na pracovní cestě a poté přišlo omezení pohybu a já bohužel v té době byla na návštěvě u rodičů a i jsem tu zůstala pro jistotu.
Jenže mi teď 20.3. vyšel stále pozitivní TT, který jsem dělala z důvodu neustupujících nevolností a únavy. A k překvapení 26.3. přišla MS, která byla opět jen jeden den a slabounká.

Moje gynekoložka má v tomto období pandemie dovolenou, tudíž na kontrolu se nedostanu.
Mohu tedy být těhotná, nebo je to blbost?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24958
31.3.20 12:51
@Anonymní píše:

Snažíme se s partnerem o miminko. A tak jsem si po „poslední pořádné“ MS, která byla 4.2.-8.2.2020, dělala ovulační testy, abych věděla kdy mám ovulaci. Ovulace vyšla na 16.2.2020 kdy byl test pozitivni. 3 dny po ovulaci jsem si denně ráno a večer dělala TT (chtěli jsme si v případě, že by to vyšlo uchovat silející TT) a 28.2.2020 jsem již na testu našla zřetelnou slabší čárku. Poté ale přišla MS v termínu (cyklus 26 dní) 1.2.2020, ale byla pouze slabá a jeden a půl dne přibližně. Tak jsem si myslela, že to prostě nevyšlo a nevěnovala tomu více pozornosti.
Od této doby jsme spolu sex neměli, první týden byl partner na pracovní cestě a poté přišlo omezení pohybu a já bohužel v té době byla na návštěvě u rodičů a i jsem tu zůstala pro jistotu.
Jenže mi teď 20.3. vyšel stále pozitivní TT, který jsem dělala z důvodu neustupujících nevolností a únavy. A k překvapení 26.3. přišla MS, která byla opět jen jeden den a slabounká.

Moje gynekoložka má v tomto období pandemie dovolenou, tudíž na kontrolu se nedostanu.
Děkuji

Těhotenský test neošulíš. Prostě jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1140
31.3.20 12:53

Tak některé holky MS mívají i těhotné :think: osobní zkušenost nemám. A nevzal by tě třeba gyndař od mamky (někoho jiného)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
31.3.20 12:56
@Anonymní píše:

Děkuji

Těhotná být můžeš. Ted podruhe byla ta carka hodne silna? Mela by byt silna. Zajdi si na krevní testy. Budou tě stát asi 300 kč, pokud nebudeš mít žádanku (mohla by ti ji poslat mailem doktorka, pokud by byla k dostizeni). Kdekoli je odběrová laboratoř ti ten test udělají a do par hodin budes vedet hladinu. Z hodnoty hcg hormonu budeš mít trochu tušení, jak na to jsi. Po mesici od posledniho testu uz by to melo byt par jednotek az desitek tisic. Pokud by to bylo spis malo (tabulku si najdes sama, roztly hodnot je velikansky) tak si ho muzes po case zopakovat. Ale asi si tedy najdi doktorku, protoze budes brzy potrebovat screening…
Tak predbezne gratuluji!

Příspěvek upraven 31.03.20 v 12:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 12:58
@Sue2008 píše:
Tak některé holky MS mívají i těhotné :think: osobní zkušenost nemám. A nevzal by tě třeba gyndař od mamky (někoho jiného)?

Mám s mamkou právě stejnou dr, takže bohužel.. a jsme na vsi tak tady v okoli nikdo jiny není..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.3.20 13:00
@Petra Star píše:
Těhotná být můžeš. Ted podruhe byla ta carka hodne silna? Mela by byt silna. Zajdi si na krevní testy. Budou tě stát asi 300 kč, pokud nebudeš mít žádanku (mohla by ti ji poslat mailem doktorka, pokud by byla k dostizeni). Kdekoli je odběrová laboratoř ti ten test udělají a do par hodin budes vedet hladinu. Z hodnoty hcg hormonu budeš mít trochu tušení, jak na to jsi. Po mesici od posledniho testu uz by to melo byt par desitek tisic.

K zastizeni bohužel není.. čárka byla takova normální, ani slabá, ale ani talova ta co by byla videt na mile daleko :person_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
1792
31.3.20 13:02
@Anonymní píše:
Mám s mamkou právě stejnou dr, takže bohužel.. a jsme na vsi tak tady v okoli nikdo jiny není..

Napriklad centrum asistovane reprodukce cube ma online poradnu (nemuzou ted delat deti, tak se venuji poradne pro vsechny). A mozna bude i jine centrum pobliz tveho bydliste, ktere ma volne kapacity.
Kazda ordinace, ktera zavre, musi mit nahradni lekare, takze si zjisti, na koho vas doktorka presmerovala. Nejde jen tak zavrit bez nahrady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
31.3.20 13:03
@Anonymní píše:
Mám s mamkou právě stejnou dr, takže bohužel.. a jsme na vsi tak tady v okoli nikdo jiny není..

A gynekologická pohotovost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
309
31.3.20 13:04
@Anonymní píše:

Děkuji

Můžeš být těhotná, já osobně si myslím, že jsi. Vlož nám sem fotku testu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1792
31.3.20 13:07
@Anonymní píše:
K zastizeni bohužel není.. čárka byla takova normální, ani slabá, ale ani talova ta co by byla videt na mile daleko :person_shrugging:

Doporucuju ten krevni test. Taky to muze byt tak, ze jsi byla tehotna, ale potom se to pokazilo (stava se si ve 20% pripadu). Takze ti ted vlastne hcg klesa. Taky si muzes ted pravidelne delat test a koukat, jeslti carka sili nebo slabne. A jestli uz mas druhou „vynechanou“ ms, jsi cca v 9 tt a to by bylo vhodne nechat zkontrolovat ultrazvukem, uz je cas na krevni testy na prvotrimestralni screening (ty se delaji cca v 10 tt). Taky zkontrolovat, ze je embryo v deloze a ne nekde jinde… Napis nebo zavolej do te online poradny, treba ti neco poradi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.3.20 13:18

@Sona73 testy jsem vyhodila, ráno udělám dalsi a hodím to sem, zkusim jeste obvolat pohotovost treba jestli by me nevzali.. budu si stejne muset hledat novou dr, kvůli stehovani :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1792
2.4.20 15:33

Tak jak to dopadlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie