Pozitivní tt a krvácení po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 00:21
Pozitivni tt a Krvaceni po sexu

Dobry vecer holky mam na vas dotaz…
Vcera mi po 4dennim spozdeni vysel pozitivni test druha carecka stejne silna jako kontrolni…
S pritelem jsem mela sex po kterem jsem zacala lehce krvacet je to jasne cervena krev ale neni ji moc…
Nevite co by to mohlo byt, nemate nekdo zkusenost? :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 01:24
@Anonymní píše:
Dobry vecer holky mam na vas dotaz…
Vcera mi po 4dennim spozdeni vysel pozitivni test druha carecka stejne silna jako kontrolni…
S pritelem jsem mela sex po kterem jsem zacala lehce krvacet je to jasne cervena krev ale neni ji moc…
Nevite co by to mohlo byt, nemate nekdo zkusenost? :nevim:

Bohužel to muže být potrat ale taky nemusí..třeba jen prasklá žilka,těžko říct.Zajdi si na gyndu,aspon ti vezme krev a uvidíš co bude dál.Držím palce.PS:už bych byla se sexem opatrná,nejlépe dát si chvilku pauzu…

beruska9
Extra třída :D 10856 příspěvků 27.12.18 03:05

Pokud je to vyslovene po sexu a prestalo to, tak dost mozna nekde praskla zilka,on se ten.spodek vic prekrvuje…ale ono je to v tech prvnich tydnech hop nebo trop, tezko rict

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 9022 příspěvků 33 inzerátů 27.12.18 05:59

Klid. Nemusi to byt vubec nic znamenat. Ja u prvniho obcas zakrvacela az do 11tt. K dr bych nehnala. Nic moc jeste neuvidi. Pockej tak na 6tt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 07:40

Ja ted prave nevim zda je to ms nebo jen z toho sexu. Spali jsme spolu vecer takze pak jsem sla do sprchy a prave na wc tak jsem to videla na papiru tak jsem si zavedla tampon rano nez jsem jela do prace tak jsem ho sla vymenit ale neni to jako ms co mivam normalne mam hodne silnou tmavou bolestivou ms s velkymi kusy , tohle je mnohem slabsi a proste takova normalni cervena … takze vubec ted nevim co si mam myslet snazim se zde neco najit ale nic moc :D :nevim:

PetuleS1
Povídálka 26 příspěvků 27.12.18 12:27

Měla jsem to po sexu taky na začátku těhotenství. Pak to samo přešlo :) bála jsem se úplně stejně ale vše v pořádku :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Podezřelí z vraždy pumpařky u soudu: Já tam nebyl! křičel jeden z nich

Měla v chladnokrevné popravě pumpařky Jany prsty i těhotná přítelkyně vraha... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >