Pozitivní těhotenský test a příznaky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 05.03.17 06:47
Pozitivní TT a příznaky

Ahoj, už jsem to tu psala. Zhruba v polovině cyklu (který mám 28 dní) mě začalo bolet břicho jako před ms, říkala jsem si, že by druhá ovulka? To je divné. (Ovulaci jsem měla s ms nebo těsně po ms). Tak jsem si asi 11 dní před ms udělala test a byl tam duch, druhý den už velmi slabá čárka a včera (7 dní do ms) je tam jasná čárka, o něco méně světlejší než kontrolní. Ale proč píšu. Do té doby mě bolelo břicho opravdu každý den a prsa docela taky, ne moc, ale bolely, avšak od včerejška se tyto „příznaky“ zmírňují. Myslíte, že je vše v pořádku? R.

Reakce:

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 05.03.17 06:59

Pri dceri jsem nemela zedne priznaky ted pri druhem na zacatku mi bylo spatne bolesti bricha hodne citlava prsa ted jsem 7tt sve odeznelo jsen prsa trosku citlivejsi :)

robatko23
Kecalka 268 příspěvků 05.03.17 07:01
@dajka.11 píše:
Pri dceri jsem nemela zedne priznaky ted pri druhem na zacatku mi bylo spatne bolesti bricha hodne citlava prsa ted jsem 7tt sve odeznelo jsen prsa trosku citlivejsi :)

Já jsem podle ms zhruba 3tt tak se trochu bojím..i když test mluví jasně

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 05.03.17 07:05

@robatko23 příznaky nic nevypovídají o prosperitě těhotenství, embryo se může přestat vyvíjet a stejně můžeš mít dál všechny příznaky, stejně tak nemusíš mít žádné a může být vše v pořádku. Navíc každé těhotenství je jiné, jsem těhotná podruhé a je to úplně jiné než poprvé, tak buď v klidu a věř miminku.

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 05.03.17 07:13

Musis vyrdzet jak bylo zmineno kazde tehu je jine a zda je vse v poradku ti rekne az lekar do te doby zadny stres :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >