Pozitivní TT až 15 DPO a déle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 13:56
pozitivní TT až 15 DPO a déle??

Ahoj holky myslíte, že je reálné, aby se na TT ukázalo něco až 15 DPO a později? asi ne, že?
Ovulace potvrzená Ovitrellem…

Přečtěte si článek: Spolehlivost těhotenských testů

Reakce:
Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 08.01.18 14:13

Já měla prokazatelně pozitivní test až asi 18DPO. Do 14DPO sněhobílo a pak jsem až do toho 18DPO lovila duchy.
Dnes jsem 30tt.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 14:15

@Kelliee Mně právě dnes 14 DPO vyšel polimitní po zaschnutí, ale od 10 DPO lehce špiním a už jsem vysadila utroš :roll:

Ty jsi měla ovulaci nějak prokázanou? nemohla se posunout?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 08.01.18 14:23
@Anonymní píše:
@Kelliee Mně právě dnes 14 DPO vyšel polimitní po zaschnutí, ale od 10 DPO lehce špiním a už jsem vysadila utroš :roll:Ty jsi měla ovulaci nějak prokázanou? nemohla se posunout?

Já měla prvního ducha 15DPO půlhodiny po zaschnutí :lol: Test Dr.Max. Ovulaci jsem si určila podomácku dle ovu testu. A špinila jsem taky trošku, chvilku růžově, pak hnědě…pořád dokola asi týden, dva. Pořád jsem čekala, že se to rozjede. Do toho bolesti břicha jak při MS. Ten test mi potom sílil co 3 dny.
Nic nemusí být ztraceno.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 14:26

@Kelliee Děkuji za zkušenost, on teď dodpoledne je silnější než ráno. Tak já večer zase raději ještě utroš zavedu ač už jsme ho dva dny nebrala. Chudák tělo bude zmatené, ale než něco potento :oops:

Jinak gratuluji k těhotenství a UTZ ti pak ovulaci potvrdil? Nebylo miminko třeba mladší?

Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 08.01.18 14:33

Hele, já ovu ultrazvukem nikdy neřešila, jen pozorovánímsvého těla a nejlevnějšími čůracími ovu testy. Taky mám na den pravidelný cyklus.MS jsem nedostala v červenci, takže akorát začaly dovolené. Na gyndu jsem šla až 3. týden v srpnu a rovnou mi potvrdili srdíčko. O žádném „opoždění“ se doktorka ani nezmínila.
Před tím jsem byla těhu 2× a měla jsem jasně pozitivní těhu test už 12DPO. No a obě těhu skončila smutně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 14:35

@Kelliee jasné, tak hlavně, že tenhle bojovníček se drží :srdce: :srdce: Kdyby se u nás stal zázrak dám sem určitě vědět :D

Kelliee
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 08.01.18 14:40

Dej určitě a neboj. Co já se nabulela a natestovala. Vše dobře dopadne. Třeba ne hned tak rychle, jak bychom si my holky většinou přály, ale nakonec to bude dobrý. Neboj.

Kajka9
Závislačka 3465 příspěvků 08.01.18 16:39

Teda nevim kdy sem měla ovu potvrzenou jsem ji neměla test jsem si dělala když jssm měla zpoždění 14 dní byly tam // ale ne nějak silné kdybych dělala dřív pochybuji že bych tam něco viděla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >