Pozitivní TT den po ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 18:40
Pozitivní TT den po ms

Holky rychlý dotaz. Den před MS jsme s manželem spolu měli sex, pak přišla druhý den menstruace a den po ms mi vyšel slabý duch na TT. Vím jsem puboš, spíše jsem to chtěla jenom zkusit, prcka jednoho už máme, ale chtěli bychom druhé, i když na to nespěchám. Jen mě zaráží, že mi vyšel pozitivní 8o je to vůbec možné, nebo tu hladinu hcg nějak ovlivňuje ta menstruace??? Jen mě to zajímá :nevim: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 18:47

Hele mozny je vse. Kazda ma ovulku jindy.nektera dokonce jen pri ms.ale nemohla jsi otehotnet driv? V dobe ovulace? To jste se chranili?

Janli
Kelišová 6295 příspěvků 11.09.18 19:08

Jestli jste měli sex před menzes a hned po ní byl slabý duch, tak je buď těhotenství starší, z předchozího sexu, nebo je to falešně pozitivní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 19:19

No nechranime se dlouho, ale manžel je šikovný a vždycky je mimo mě, jen ten den před ms jsem mu řekla, že to je jedno, že teď to stejně nevyjde a že se začneme snažit až po ms. Nevím, proč jsem ten test zkusila, prostě se cítím divně jinak, tak asi jen tak ze zvědavosti jestli si ještě pamatuju jak se testuje :lol: :lol: a dost mě zarazil výsledek 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 11.09.18 19:26
@Anonymní píše:
No nechranime se dlouho, ale manžel je šikovný a vždycky je mimo mě, jen ten den před ms jsem mu řekla, že to je jedno, že teď to stejně nevyjde a že se začneme snažit až po ms. Nevím, proč jsem ten test zkusila, prostě se cítím divně jinak, tak asi jen tak ze zvědavosti jestli si ještě pamatuju jak se testuje :lol: :lol: a dost mě zarazil výsledek 8o

To to spíš neuhlídal jindy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 19:34

@pikola samozřejmě i to je možný :think: Bavíme se o druhém dítku už nějakou dobu a je možné, že by mi neřekl třeba schválně, aby mě překvapil, a zase mu nechci říkat já, dokud si taky nejsem jistá :think: je to zapeklitá situace :roll: :lol: :lol:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 11.09.18 19:34

Buď je falešně pozitivní a nebo je to z dřívějška, cca 14 dní zpět. Dva dny po sexu fakt ne-e.

tumpach
Kelišová 6357 příspěvků 11.09.18 19:34
@pikola píše:
To to spíš neuhlídal jindy

souhlasím, přeruš. souoý NENÍ 100 procentní ochrana ;) ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 11.09.18 19:35
@Anonymní píše:
@pikola samozřejmě i to je možný :think: Bavíme se o druhém dítku už nějakou dobu a je možné, že by mi neřekl třeba schválně, aby mě překvapil, a zase mu nechci říkat já, dokud si taky nejsem jistá :think: je to zapeklitá situace :roll: :lol: :lol:

No tak snad si všimneš jestli se do tebe udělá nebo ne, ne? :lol: :lol: :lol:

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 11.09.18 19:37

A jak je to dlouho od toho styku?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 19:38

@Lainaire8 no já mám ms vždycky déle jak týden, takže po dvou dnech to není, nebo jsem to nepochopila? :think: Sex jsme měli den před ms, pak cca týden až 9 dní ms a den po ms test… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 19:40

@Lainaire8 ty nevíš, že stačí i kapička? :mrgreen: to si piš, že kdyby byl úplně do mě tak to poznám, nejsem černá díra :lol:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 19:44

9 dni po oplodneni uz duch byt muze

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 11.09.18 19:44
@Anonymní píše:
@Lainaire8 ty nevíš, že stačí i kapička? :mrgreen: to si piš, že kdyby byl úplně do mě tak to poznám, nejsem černá díra :lol:

Vím, nám se to stalo a poznala jsem že je něco špatně, protože sebou chlap cuknul jak kdybych ho žahla :lol: :lol: on celou dobu tvrdil že neee, že dobrý. No, za tři týdny už se nesmal, když jsem mu ukazovala test.. Takže kapička ano, ale ve většině případů proto že to nestihne včas utnout a to by sis myslím všimla :palec: nebo je dobrej herec :mrgreen:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 1 inzerát 11.09.18 19:45

@Lainaire8 nepise ze testovala po dvou dnech. Byl sex pak tyden ms a pak testovala. To uz duch byt muze

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >