Pozitivní tt pár dní po ms

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:09
Pozitivni tt pár dní po ms

Ojky snažilky,
určitě se tu někde v těch mnoha diskusích nachází podobná otázka, ale nikde jsem nenašla správnou odpověď nebo jak to u vás dopadlo. Snažíme se o mimi půl roku. Před 3mesici bohužel bichemicke těhotenství. Teď mi normálně dorazila 13.12. MS trochu slabší než obvykle ale dorazila. Přesně na termín jak měla. Trvala 4dny. Včera slabé načervenalé špinění a trochu bolest podbřišku spíše na levé straně. Myslela jsem, ze se jedna asi o ovulaci, ale i přesto jsem zkusila vcera vecer tt a podle mě vyšel pozitivní. Dnes ráno opět. Co si o tom myslíte vy? :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 22.12.18 10:13

Já jsem tohle mela jako potrat, ale zustaly ve mně plodové obaly, co tvořily HCG. Bohužel so doktor myslel, že je to mimoděložní a vzali mi zbytecně vejcovod. Zašla bych k lékaři.

Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:14

zde přikládám foto

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:14

Přihoď fotku, jinak si myslím že možné to je,jak mentruace vypadala ? Slabší? Znám spoustu holek které krvácely až do 4 měsíce…

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:15

Ten je jasné pozitivní :) gratuluji

Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:15

@Larysa940 jelikož mám endometriozu rekt. septa, krev se vyskytovala spíše ve stolici, ale na vložce byla slabší.

Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:17

@sediza tak to mě.moc mrzí, právě jsou svátky tak to s tím doktorem nebude jednoduché. Bolesti mě přestaly a cítím se fajn. Žádné jiné příznaky nepociťují.

Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:19

Právě nevím jestli těm testům můžu věřit. Čárka není stejná jako kontrolní.

Larysa940
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 10:20

Hele možné je všechno, pokud jsi ok, nemáš teplotu, bolesti a silné nekrvacis, tak nepanikař, zkus si udělat ráno zase test a koukej zda sílí, ci slabne. Nic jiného ti tu asi neporadíme

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 22.12.18 10:21
@Denana píše:
@sediza tak to mě.moc mrzí, právě jsou svátky tak to s tím doktorem nebude jednoduché. Bolesti mě přestaly a cítím se fajn. Žádné jiné příznaky nepociťují.

Může to být prosperující těhotenství, ale i to, co potkalo mě, nebo i mimoděložní. Já bych jela normálně na pohotovost. Krváceni v těhotenství je jasný důvod k návštěvě lékaře. Dejte pak vědět, jak jste dopadla.

Uživatel je onlinesediza
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 22.12.18 10:22

A ještě pro úplnost to může být potrat a zbytkové HCG. Protože HCG má docela dlouhý poločas rozpadu.

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 22.12.18 10:23

@sediza kdyby měla pozitivní hcg i po 3 měsících tak už to dávno lékaři řeší.

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 22.12.18 10:39

U mne toto bylo bohužel neúspěšné těhotenství, nějakou dobu trvá než hcg zmizí. Uvidíš jestli budou testy sílit - držím palce

Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 11:12

@Larysa940 nemám právě žádné potíže momentálně, tak zítra zase zkusím, každopádně děkuji za podporu ;)

Denana
Stálice 53 příspěvků 22.12.18 11:13

@sediza spíše se jednalo o slabé špinění než krvácení, které už teď stejně nemám. Na pohotovost nepojedu, nemyslím si, že je to nutné, uvidím co ukáži další testy

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >