Pozitivní TT - placenta v děloze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaňulkka
Stálice 95 příspěvků 28.06.19 13:55
Pozitivní TT - placenta v děloze

Ahoj holky, vím že mi poradi lékař, ale má 14 dni dovču tak jdu zkusit sem jestli nemáte některá zkušenost. V únoru 2019 jsem porodila holcicku, placenta neodešla celá a tělo se ji nedokázalo zbavit. V dubnu jsem tedy šla na revizi dělohy, proběhla OK ale nechali mi tam polovinu, že prý je srostlá k děloze a že možná odejde s MS že oni to nedělali drasticky vše pryč abych pak neměla problém s otěhotněním. Teď týden nepravidelne spinim tmavou hnědou krev, ale jen fakt trošku na vložce, ale první den jsem krvacela, od te doby jen špinění. Tak jsem si říkala že došla MS, od porodu jsem ji ještě nedostala. Ale začalo mě bolet trošku i břicho. Našla jsem doma těhotenský test tak si říkám ze ho využiji a jsou tam 2 čárky. Myslíte si, že pozitivní test může zapříčinit i ta placenta, ktere se třeba tělo snaží zbavit? Těhotenství neplánujeme navíc dcera bude mít teprve 5 měsíců :( Vím, že pokud bude bolet břicho víc tak pojedu stejně na pohotovost, ale nemáte někdo zkušenosti s obdobným problémem? Díky.

Reakce:
Qadra
Kecalka 443 příspěvků 28.06.19 14:28

Tak spíš bych se zeptala zda se po porodu dostatečně chránìte? Protože pokud ne, pak být těhotná můžeš

sediza
Závislačka 2565 příspěvků 28.06.19 14:43

Tak už bych byla na pohotovosti. Nejen, že zbytky plodovych obalů mohou tvořit HCG, můze se jednat i o mimodelozni nebo normalni tehotenstvi. Kazdpoadne krvaceni a 2 čarky na testu to je jasná indikace k návštěve lékare. Ani by mě nemuselo bolet břicho a jela bych na ultrazvuk.

Jaňulkka
Stálice 95 příspěvků 28.06.19 15:32

@Qadra : asi je to i naše hloupost, ale jelikož nám bylo řečeno, že přirozenou cestou mít dítě prakticky nemůžeme, takže ochranu neřešíme 5 let :( ale je fakt že jednou se zadarilo, ale plod se přestal vyvíjet

Magdalenamag
Kecalka 114 příspěvků 28.06.19 17:52

No tak podle mě jsi v tom 8o

janka23
Závislačka 2650 příspěvků 28.06.19 19:58

Test ti prokazatelne rika, ze jsi tehotna. Ale to spineni neni dobre. radeji si zajdi na pohotovost.

Váš příspěvek
Reklama