Reklama

Pozitivní TT po KET

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Droxy
Kecalka 129 příspěvků 06.09.18 12:26
Pozitivní TT po KET

Ženy, na KET jsem byla 31.8. S tím, ze ovitrelle byl 24.8. Už to byl druhý transfer, první se bohužel nepovedl. Zavádělo se jedno embryo s prodlouženou kultivací ( pětidenní )
Včera jsem zkoušela test, abych vedela, zda se ovitrelle stále drží v těle a byl tam duch. Dnes ráno jsem tedy zkusila zas a duch sílí. Mohl by to být ještě zbytkáč z injekce? Co si vzpomínám, tak minule jsem po dvou týdnech měla testy snehobile. 8o

Přečtěte si článek: Transfer zmražených embryí KET

Reklama

Reakce:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 06.09.18 12:41

Ja mela 10 dnu po ovitrelle jasne negativni test ;)

Hearty
Zasloužilá kecalka 788 příspěvků 06.09.18 12:57

@Droxy ahoj. Měla jsem to stejně jako ty, taky jsem testovala brzo, měli jsme třetí transfer, tak už mi taky asi z toho trošku hrabalo :mrgreen: každopádně ovitrelle to už nebyl, jsem ve 14tt, takže moc držím palce ať krásně sílí :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 06.09.18 13:29

Ja taky testovala brzo 6den uz jsem mela ducha, a ovitrell uz to nebyl. A muj „KET“ ma zitra sedm tydnu :srdce:
Moc drzim palecky :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >