Pozitivní TT po KET

134
6.9.18 12:26

Pozitivní TT po KET

Ženy, na KET jsem byla 31.8. S tím, ze ovitrelle byl 24.8. Už to byl druhý transfer, první se bohužel nepovedl. Zavádělo se jedno embryo s prodlouženou kultivací ( pětidenní )
Včera jsem zkoušela test, abych vedela, zda se ovitrelle stále drží v těle a byl tam duch. Dnes ráno jsem tedy zkusila zas a duch sílí. Mohl by to být ještě zbytkáč z injekce? Co si vzpomínám, tak minule jsem po dvou týdnech měla testy snehobile. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
6.9.18 12:41

Ja mela 10 dnu po ovitrelle jasne negativni test ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
6.9.18 12:57

@Droxy ahoj. Měla jsem to stejně jako ty, taky jsem testovala brzo, měli jsme třetí transfer, tak už mi taky asi z toho trošku hrabalo :mrgreen: každopádně ovitrelle to už nebyl, jsem ve 14tt, takže moc držím palce ať krásně sílí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
6.9.18 13:29

Ja taky testovala brzo 6den uz jsem mela ducha, a ovitrell uz to nebyl. A muj „KET“ ma zitra sedm tydnu :srdce:
Moc drzim palecky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
4.2.19 08:31

Dotaz

Ahoj holky co myslite? Jsem 10 dni po ovitrellu je mozne ze na poslednim testu by mohl byt naznak // ? Diky za rady. Posilam foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
6.2.19 18:53

@O.Wood ahoj já tam Teda náznak vidím i na těch dvou před tím posledním :nevim: jak pak si dopadla nakonec? Snad byla čárka miminkovska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.2.19 20:07

@Darluska
Ahojky vcera a dnes tt uz snehobily 😔 tak to byl asi jeste ovitrell tak tomu moc neverim ze by se objevily //

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
6.2.19 20:09

@O.Wood a kolikátý den po ket/ET jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.2.19 20:11

@Darluska
Muzu se zeptat co je to ket/et?
Dnes jsem 12 den po injekci Ovitrell tak zhruba 10 dni od ovulace. V patek doberu duphaston

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
6.2.19 20:15

@O.Wood aha myslela jsem že jsi po umělém oplodnění což je KET /ET (vložení embrya) takže máš 2 dny do MS? Některým maminkám testik ukázal pozitiv až v den MS nebo po zpoždění budu ti držet palečky vím jaký to je a :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.2.19 20:20

@Darluska
Snazime se o 2 mimi uz rok a pul 😔 menstruaci mam dostat zhruba do 3-6 dnu jak kdy zavisi to na duphastonu. Zhruba za 4 dny budu 14 dni od ovulace a dnes jsem koukala na 1 tabulku o hodnote hcg 10 uml v moci tak si musim pockat asi3 dny posilam foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.2.19 20:23

@Darluska
Prijde mi ze mam bolesti vic na prave strane ale asi to nema vliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
6.2.19 20:42

Bolesti můžeš mít kdekoliv v podbřišku ať levo či bravo může a nemusí to souviset s mimiskem, ale myslím že na testik je pořád čas ještě vydrž a nezoufej :hug: chápu že pocit že to vyšlo a pak vidět na testu bílo člověka zlomí :roll: ale za dva dny už třeba čárka zase bude :srdce: a chápu dobře že jednoho drobecka už máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.2.19 20:45

@Darluska
Jj uz mame skoro 3 letou holcicku… Jj jeste je cas ale ja jsem strasne nedockava v tomhle ohledu a touha a zvedavost je mocnejsi 😂 a jak jsi na tom ty? Taky se snazite o mimi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
6.2.19 20:49

Jeeee tak to je krásný :srdce: určitě ti dělá samou radost :) mi se snažíme 6 let nemám úplně velký problém otěhotnět ale vždy potratím do 6 týdne :nevim: a nikdo neví proč :zed: takže mi čekáme na prvního miláčka jsem teprve ve 4tt a mám léky na ředění krve v injekcich a k tomu injekce na udržení atd atd tak doufám a modlím se ať vydrzi :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat