Pozitivní TT slabý duch a slabé krvácení

4
21.2.21 21:22

Pozitivní TT slabý duch a slabé krvácení

Zdravím :hug: 18.2.2021 mi vyšel TT slabý duch..
Poslední ms byla 17.1.2021..
Dnes 21.2.2021 slabé krvácení slabá bolest pod bříšku..
Chtěla bych jestli s tím má některá z vás zkušenosti a mohla mi poradit co by to mohlo být děkuji za rady :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
21.2.21 21:29

Přikládám foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1701
21.2.21 21:35

Asi se neuchytilo, vypadá to na samovolný potrat, těhotenský test je dost slabý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 21:36

Ten duch nejde skoro vidět. Z mé zkušenosti biochemické a konec. Nemusí to tak být, ale nadějně to nevidím. Bohužel. V den vynechání MS bys měla mít silné čáry obě.

• Citovat
  • Nahlásit
4
21.2.21 21:43

@mamule42 nevím nemám s tim nějak moc zkušenosti právě proto píšu o radu ale podle mě to samovolný potrat asi nebude test mi vyšel ve středu 17.2 byl strašně slabý pak sem zkoušela druhý den 18.2 a už byl silnější zítra mám návštěvu u gynekologa tak uvádíme snad bude vše ok díky za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1701
21.2.21 21:52

@Sabi12 Já mám hodně zkušeností, a to co popisuješ za problémy u mě znamenalo konec. Slabé krvácení nemusí znamenat třeba nic špatného ale zároveň se projevuje i u samovolného potratu nebo když je tam hematom. Přála bych ti aby jsi dopadla dobře. Jestli si vzpomeneš tak napiš jak jsi dopadla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.2.21 22:53

Já měla 2 dny před ms čárku jako máš ty, následně den po termínu ms jsem krvacela a to dost, myslela jsem si že je konec, trvalo to jeden večer, za 2 dny jsem zkusila zase test, druhá čárka už byla dost viditelná. Prcek byl a doufám že stale je v pořádku, jsem 11tt.
Slabá čárka nic nevypovídá o prosperitě těhotenství, hlavně ne takto brzo, Jo kdyby čárka byla týden stejná tak to už je asi problém. Krvácení muže být hematom, nebo prokrvený čípek, u mě na příčinu krvácení nepřišli.
Nenech se vykolejit, na gyndě ti asi nic ještě neřeknou, zkus se uklidnit a počkej si do 6tt na první kontrolu, tam se dozvíš víc. Přeju štěstí :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
681
21.2.21 23:17

Nemusi to znamenat nic, nebo se spousti ms, nikdo ti to nerekne a nezbyva nez cekat. K doktorovi se jinak zenes zbytecne brzo, pokud dobre počítám a jsi sotva tyden po vynechane ms, uvidi tam stejne houby a ver mi, ze pokud to ma odejit, neudrzi ho ani kdybys chodila k doktorovi obden. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 00:22

Ahoj, posledni ms jsem mela presne jak ty a muj vcerejsi test vypadal takto (a to je ve skutecnosti ta druha carka jeste silnejsi)…

Nevim, jestli ten duch na tvem testu neni spis biochemko :think: kazdopadne uvidis zitra, drzim pesti, at to dopadne, jak si prejes :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
LBL
2901
22.2.21 07:32

Podle mě se jedna o biochemické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.2.21 21:16
@Anonymní píše:
Já měla 2 dny před ms čárku jako máš ty, následně den po termínu ms jsem krvacela a to dost, myslela jsem si že je konec, trvalo to jeden večer, za 2 dny jsem zkusila zase test, druhá čárka už byla dost viditelná. Prcek byl a doufám že stale je v pořádku, jsem 11tt.
Slabá čárka nic nevypovídá o prosperitě těhotenství, hlavně ne takto brzo, Jo kdyby čárka byla týden stejná tak to už je asi problém. Krvácení muže být hematom, nebo prokrvený čípek, u mě na příčinu krvácení nepřišli.
Nenech se vykolejit, na gyndě ti asi nic ještě neřeknou, zkus se uklidnit a počkej si do 6tt na první kontrolu, tam se dozvíš víc. Přeju štěstí :srdce:

Moc vám děkuji…
Dnes jsem byla u pana Dr.
Pýchl mi Agulutin 60 mg..
Tak uvádíme co se bude dít snad bude vše ok :andel: v pondělí si mám udělat TT a když bude zas pozitivní tak jsem v jiném stavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
24.2.21 20:12

@Sabi12 kdy jsi měla ovulaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
24.2.21 20:13
@Anonymní píše:
Ten duch nejde skoro vidět. Z mé zkušenosti biochemické a konec. Nemusí to tak být, ale nadějně to nevidím. Bohužel. V den vynechání MS bys měla mít silné čáry obě.

To není pravda. Může mít uhnizdeni klidně až 10 nebo 11 dpo a pak třeba 15 dpo stejně silnou čárku mít nebude. Plno holek má silnou čárku klidně týden po vynechání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
25.2.21 10:08

Pro uklidnění…já měla v den vynechání čárku jako ty. Ani po týdnu vynechání jsem neměla dálnice a už má tenhle pomalu sílící těhotenský test přes 5 let :))
Co jsem byla ve skupince, tak celkem dost holek na začátku špinilo a vše bylo v pořádku.
Teď ti nikdo neřekne, jak to dopadne, ale držím pěstí, aby bylo vše v pořádku. A agolutin případné těhotenství podpoří. Potom dej vědět, jak si dopadla :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat