Pozitivní TT vždy před očekávanou menstruací?

Anonymní
16.9.11 09:18

Pozitivní TT vždy před očekávanou menstruaci?

Ahoj holky,
už pár měsíců se snažíme o mimino. Jelikož se mi tady všichni jevíte jako dámy zkušené, mohli byste mi prosím poradit: všichni tady píšou jak měli krásné duchy na testech už od 8-9 DPO a já teď mám 11DPO-14DPO a mamatest10 sněhobilý. Přesný den ovu nemůžu říct protože vzestup BT poprvé v životě neodpovídal ovu bolestem (měřím BT už rok), ale možná je to tím že předchozí cyklus vlastně byl chemické těhu a ne klasická mrcha. Ale určitě je v to v rozmezí 11-14DPO.
Stalo se vám že byste měli pozitivní TT až po datu očekavané menstruace? Nebo ještě později?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13882
16.9.11 09:31

Tak já mám pozitivní TT teprve dnes (čárka je slabá, ale vidět je) a MS mám (ne)dostat dnes. Včera jsem dušíka měla taky, ale jen když jsem hodně napínala oči, abych ho zahlídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
16.9.11 09:32

já měla // až 4 dny po termínu MS :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
16.9.11 09:33

ještě jinak-9.3 měla být MS,13.3 byl duch a regulérní dálnice až 15.3 :think: i když dálnice no :think: koukni do alba jestli chceš :palec:

Příspěvek upraven 16.09.11 v 09:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
16.9.11 09:35

// týden před ms.Nevim proč sem testovala,jen tak ze srandy a dvě tlustice 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
16.9.11 09:36

omlouvám se za OT :kytka:
Kamčo :mavam: co kontrola?a co mimísek?jeden teda nebo dva??? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sad 1
16.9.11 09:37

Ahoj, víš ono dost záleží na tom, kdy měl člověk ovulaci. Myslím, že ti nic neřekne, když ti někdo napíše, že měl pozitivní test až týden po vynechané memzes. Většinou je to tím, že se mu posune ovulace, tím pádem i termín následující menzes, a proto má pozitivní test až třeba týden po termínu menzes. Jsou holky, které mají ovulku jak kdy, a pokud ji mají 25 DC, tak je jasné, že nebudou mít pozitivní test 28 DC…a naopak, když má někdo ovulku 9 DC, tak už 22 DC může mít test pozitivní.
Stává se, že někdo má normálně cyklus 28 dní, najednou se mu posune ovulka ne na 12-16 DC, ale třeba až na 20 DC, tím pádem si myslí, pokud ovu nesleduje, že 28 DC přijde menzes, ona nikde a najednou 33 DC najde //, což je dle něho, již 6 dní po zmeškané memzes, ale ve skutečnosti tomu tak není.

POkud ale přesně víš, v rozpětí 3 dnů, kdy jsi měla ovu, tak myslím, že nejpozději do 15 DPO by měly ty citlivé testy vždy ukázat alespoň slabounkou čárku.

Přeju ti, aby ti to co nejdříve vyšlo a moc ti držím pěsti, je to dost vyčerpávající, věřím. :andel: :andel: :andel:

Příspěvek upraven 16.09.11 v 09:40

• Nahlásit
  • Citovat
sad 1
16.9.11 09:39

A jinak jsem podruhé těhotné a podruhé citlivý test ukázal dušíka 11 DPO.

• Nahlásit
  • Citovat
20072
16.9.11 09:40

ježíš Kamčo ty seš v tom??? 8-o :lol:

tady se člověk dozví věcí… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
16.9.11 09:46
RyBANA píše:
ježíš Kamčo ty seš v tom??? 8-o :lol:tady se člověk dozví věcí… :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: blesku :lol: kde jsi byla poslední týden zhruba? :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20072
16.9.11 09:47
rohlice píše:
RyBANA píše:
:mrgreen: :mrgreen: blesku :lol: kde jsi byla poslední týden zhruba? :lol:

Na pivních slavnostech :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5436
16.9.11 09:48
RyBANA píše:
rohlice píše:
RyBANA píše:
:mrgreen: :mrgreen: blesku :lol: kde jsi byla poslední týden zhruba? :lol:
Na pivních slavnostech :oops: :mrgreen:
:mrgreen: tak to potom jo :lol: to závidím :lol:
ježíši fakt už se omlouvám za OT opět :kytka: už jdu pryč radši :oops: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
16.9.11 12:25

Buď v klidu, možný je naprosto všechno, já měla taky test sněhobílý ještě 2 dny po očekávané MS! a pak najednou čárka jako blázen :palec: . Ono totiž kdovíkdy byla ovulace. Držím pěsti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
16.9.11 13:09

Ahojky, už osm měsíců se s přítelem snažíme o mimčo, vždycky doufám, že už by to mohlo vyjít a ono nic. Jsem 3dny do menstruace, týden po ovulaci jsem měla jednodenní špinění, příznaky nevím jestli udávat premesntruačnímu syndromu nebo tomu, že už by to konečně mohlo vyjít. Mám divné tušení, ale nevím jestli je to nějaký ženský instint nebo jen přání… Nevím jestli je zbytečné si test dělat dnes nebo opravdu očekat jestli dorazí menstruace.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
16.9.11 13:49

:mrgreen: :mrgreen: jojo zase březí.Brácha řekl že sem jak jablon že ta taky plodí každej rok(trochu propásl že Matymu už jsou 4) :mrgreen:
Jojo vše je zatim o.k :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama