Pozitivní v rodině - hlášení do školy / práce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.11.21 21:19

Pozitivní v rodině - hlášení do školy / práce

Holky prosím nutně o pomoc.
Jsem úplně zmatená.
Máme pozitivního v rodině, já jsem očkována takže do karantény nemusím když mi nic není? A musím to hlásit do školy/ práce že mám v rodině kovid nebo když jsem očko tak ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2673
16.11.21 21:19

Ne, nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
16.11.21 21:25
@Anonymní píše:
Holky prosím nutně o pomoc.
Jsem úplně zmatená.
Máme pozitivního v rodině, já jsem očkována takže do karantény nemusím když mi nic není? A musím to hlásit do školy/ práce že mám v rodině kovid nebo když jsem očko tak ne?

Pokud ti nic neni tak nemusíš nic ale pozor příznaky můžou být i později přítel vypadal že bude ok že nechytil covid od dětí a nakonec ho měl i on ale projevilo se mu to později než nám ostatním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 21:26

@lovean Jo jo vím, že může. Jedna se mi jen o to jestli to musím hlásit v práci a i ve škole že teda je pozitivní člen rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
7147
16.11.21 21:29
@Anonymní píše:
@lovean Jo jo vím, že může. Jedna se mi jen o to jestli to musím hlásit v práci a i ve škole že teda je pozitivní člen rodiny.

A máš dítě ve škole nebo nevím jak to myslíš? Pokud je člověk očkovaný nemusí do karantény ani nic hlásit jen pokud by jsi měla příznaky a byla pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 21:32

@lovean nemám.. Já chodím na VŠ a zároveň do práce a je pozitivní sestra se kterou bydlím. Vůbec se nezajímám o to jak to teď je, nemám v tom přehled takže se radši ptám.

• Citovat
  • Nahlásit
7147
16.11.21 21:37
@Anonymní píše:
@lovean nemám.. Já chodím na VŠ a zároveň do práce a je pozitivní sestra se kterou bydlím. Vůbec se nezajímám o to jak to teď je, nemám v tom přehled takže se radši ptám.

Jo tak teď už to chápu tak to nikam hlásit nemusíš ale hlídej se kdyby něco pak už by jsi to hlásit musela ale nám když poprvé volali z hygieny když syn byl pozitivní rekli mi že pokud nemáme příznaky mi očkování já a přítel tak do karantény nemusíme nakonec jsme to bohužel měli všichni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.11.21 21:38

@lovean děkuji moc za radu…

• Citovat
  • Nahlásit
1012
16.11.21 21:42

Ségru vytrasují - chodí na SŠ nebo VŠ? jestli na SŠ, ona (nebo rodiče) to nahlásí ve škole. Zároveň přijde buď samotrasovací sms nebo jí zavolá hygiena a o všem poučí. Ty jako plně očkovaná bez příznaků nemusíš vůbec nic. Ale někteří zaměstnavatelé umožňují home office, pokud je covid v rodině (pokud spolu bydlíte). To se můžeš přeptat, pokud to chceš řešit. Pokud ne, nemusíš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
16.11.21 21:44

Jako očkovaná nic hlásit nemusiš a nadale můžeš chodit do práce i škole. ALE doporučuju ti si tajít na PCR testy, protože bys mohla být pozitivní a nevědomě to roznášet dál. Jako očkovaná máš test zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24233
16.11.21 21:54
@Anonymní píše:
Škole je tahle informace na nic. Postupuje podle toho, co nahlásí hygiena, ne rodiče. Moji rodiče dělají to, že nechávají v takovém případě děti doma preventivně, když mají tu možnost. To vítám, může to zachránit x rodin od případné karantény. Ale pokud tu možnost nemají a ani nemají žádné pokyny od hygieny, tak je zbytečné posilovat nervozitu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1981
16.11.21 23:10

A takhle se to vesele roznáší dál.., já jsem očkovaný, tak já nic nemusím, juchů :dance:

to dává logiku jako kráva v krámě pro vegetariány… :cert: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
17.11.21 07:37
@Zwetta píše:
A takhle se to vesele roznáší dál.., já jsem očkovaný, tak já nic nemusím, juchů :dance:to dává logiku jako kráva v krámě pro vegetariány… :cert: :poblion:

Tak zakladatelka si tyhle pravidla holt nevymyslela. Logika nelogika tak to prostě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
17.11.21 12:09

Nic hlasit nemusíš ale hlidej si jestli nebudeš mít priznaky.My ted budeme mít zrejme karantenu všichni a to ma pritel plne ockovani a starší dcera taky a i tak mají priznaky skoro totožné jako já a mladší syn :zed: Je to šílené ted :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 20:28

@Nika079 sestra je na zš, jsou v karanténě celá třída, covid dotáhla ze školy byl tam někdo pozitivní. Já chodím na vš a zároveň pracuji v nemocnici na biochemii.. Už to máme vyřešené. Já teda nemusela nikde nic hlásit, ale pro jistotu jsem byla včera na testu, přece jenom dělám v nemocnici. Napadlo mě i na 14 dní být mimo domov, ale prý je to zbytečné to takhle přehánět. je pozitivní teda sestra, druhá sestra ( školka) a mamka i když je očko.
Jinak všem tady moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat