Pozitivní Vs negativni

10
8.6.21 23:33

Pozitivní Vs negativni

Zdravím.
Jdu si pro radu. Jsem 3 roky po IVF neúspěšně. Nastoupil klid, s manželem jsme si řekli, změny si raději najdeme jiný cíl a zavali stavět. Přišla velká redukce váhy, tj 30 kg, od 11/2021 pravidelná MS. Do té doby nebyla. Poslední MS 3.5., a teď nic, tak jsem si udělala TT.

První je pozitivní z ranní moci, druhy CB negativní cca o 2 hodiny později. Mate s tím někdo zkušenost?
Objednána k doktorce jsem, jen mě to zajímalo 🙃 aktivně se nesnázime, asi na to není ani vhodná doba, ale radost by nám o udělalo velikou, jen se nechci radost dopředu.

Děkuji za názory 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9054
8.6.21 23:39

Věřila bych tomu z ranní moči. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6337
8.6.21 23:40

Testuj vždy stejnou značkou testu, vždy z ranní moči..držím palce ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
8.6.21 23:42

Ranni je 10..clear blue 25..ten to jeste zachytit nemuze:) cb bych zkusila za dva-tri dny..drzim palce❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.6.21 23:45
@Tykaja píše:
Ranni je 10..clear blue 25..ten to jeste zachytit nemuze:) cb bych zkusila za dva-tri dny..drzim palce❤️

Děkuji za názor. Snažím se stát zatím nohama na zemi - jen mě zajímalo, jestli se na “vadnem” testu mohou ukázat dvě čárky. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.6.21 23:46
@Shari81 píše:
Testuj vždy stejnou značkou testu, vždy z ranní moči..držím palce ;-)

Děkuji.. no první značka byla z drogerie, manžel mi ji přivezl. Takže jsem dostala doporučení na CB.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
8.6.21 23:46

@Noname96 no teoreticky ano..ale tohle je celkem silna carka..jde o to ze ten clear blue nezachyti uplne ranne tehotenstvi..je az od tech 25 jednotek..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.6.21 23:48
@Tykaja píše:
@Noname96 no teoreticky ano..ale tohle je celkem silna carka..jde o to ze ten clear blue nezachyti uplne ranne tehotenstvi..je az od tech 25 jednotek..

Aha… v každém případě mě doktorka objednala na 15., na kontrolu, tak to asi necháme náhodě 🙃 nerada bych byla zklamaná.. jen po tom všem vidět dvě čárky.. klepala jsem se jak osika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2892
8.6.21 23:50

@Noname96 brala bych ten z ranni moci. Ses radosti napila, aby bylo z ceho testovat, vid ;) Hodne stesti, at to vyjde tak, jak si prejes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
8.6.21 23:52

ClearBlue má nižší citlivost a nemusí to ještě zachytit. Za mě jsou nejspolehlivější stejně ty obyčejné a v tomto případě bych taky věřila spíše mu. Držím palce. ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.6.21 23:53
@bobulka88 píše:
@Noname96 brala bych ten z ranni moci. Ses radosti napila, aby bylo z ceho testovat, vid ;) Hodne stesti, at to vyjde tak, jak si prejes.

Upřímně. Nechci se ještě radovat 8) ale malinko naděje tu je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
8.6.21 23:54
@Jiriiinka píše:
ClearBlue má nižší citlivost a nemusí to ještě zachytit. Za mě jsou nejspolehlivější stejně ty obyčejné a v tomto případě bych taky věřila spíše mu. Držím palce. ❤️

Dekuju :srdce: pak uvidíme, co se bude dít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1810
9.6.21 05:52

U mě ClearBlue byl pozitivní, až byl papírkový test úplně pěkně pozitivní :) za mě papírkový určitě pozitivní :srdce: zkus si udělat test za dva dny a uvidíš jestli ještě zesílil :srdce: pokud ano.. gratuluji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7701
9.6.21 07:41

Ten papírkový je pěkně pozitivní, změna životního stylu evidentně zafungovala ;) Gratuluju, když už k ničemu jinému, tak 30 kg dole je super práce! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17146
9.6.21 08:07

K dr bych se objednala až hudu mot tak 14dnu zpoždění ms, driv je to zbytečné. První papírový ma citlivost 10, cb 25, ten to ukáže později

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat