Reklama

Pozitivni Wondfo ovulační test

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.01.18 16:16
Pozitivni Wondfo ovulační test

Pomoc, jsem zoufala, uz tak dlouho se snazime o miminko, a porad nic, mam PCO, tak je jasny, ze to trva, ale zacinam bejt nervozni, ale ted si delam ovulacni testy kazdy den, od 9. DC a 3 dny po sobe mam dve carky, sice ta druha je slabsi, coz znamena podle navodu negativni, ale kazdy den je ta druha carka o neco malo silnejsi, mate s tim nekdo zkusenost? Dekuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 16:24

Jeste pockej, mela by byt silnejsi. Kazdopadne u PCO doporucuji koupit testy s hladinou 30 IUI, k dostani na ebay, u nas nevim, zkus pohledat. Tim jak u PCO byvaj vyssi hladiny, je lepsi mit mene citlivy test a uvidis tam vetsi rozdil (resp. druha carka bude svetlejsi a lepe poznas az opravdu zesili).

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.01.18 16:30
@Kimiska1 píše:
Jeste pockej, mela by byt silnejsi. Kazdopadne u PCO doporucuji koupit testy s hladinou 30 IUI, k dostani na ebay, u nas nevim, zkus pohledat. Tim jak u PCO byvaj vyssi hladiny, je lepsi mit mene citlivy test a uvidis tam vetsi rozdil (resp. druha carka bude svetlejsi a lepe poznas az opravdu zesili).

Dekuji, kouknu na to, snad neco sezenu :kytka:

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 16:34

@Emay sezenes urcite :kytka:. Hlavne o dost levneji nez u nas. S PCO se muze stat, ze ti ovulaci stejne neukazou, u me zda se funguji. Pak se nam doporucuji i digitalni testy Clearblue, ale jestli treba nemas pravidelny cyklus, tak to nema smysl, vyjdou draze.

lachtanice86
Kelišová 5983 příspěvků 01.01.18 16:36

@Kimiska1 můžu vás požádat o radu? Poprvé dělám ovulační testy. Nejvíce tmavý byl druhý test. Ale byl dělán 7dc. Asi 7dc. Úplně teď nevím kolikátý den jsem protože jsem 21.12 vysadila hormonalni léčbu na endometriozu a ms jsem měla naposledy v květnu. 24.14 a 25.12 jsem pouze spinila. Ale i když se mi test zdál pozitivní, nebyl žádný hled. Úplně sucho. Tak jsem teď dost zmatená zda byl pozitivní a nebo testovat dál. Nebo to nechat když jsem po hormonální léčbě.

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 16:41

@lachtanice86 ten druhy pozitivni vypada, ale pokud jsi mela nejakou hormonalni lecbz, muzes mit rozhazeno. Pockala bych na cyklus :palec:

histep
Závislačka 3235 příspěvků 01.01.18 16:57
@Emay píše:
Dekuji, kouknu na to, snad neco sezenu :kytka:

Misto Wondfo si zde v CR porid ovulacni testy DrMax. Ty jsou vyrazne mene citlive nez Wondfo (ackoliv maji psanou nizsi citlivost, mozna jen maji mene barviva).

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 17:11

@histep jj dr.max jsou taky dobre, ale 7 ks 100 Kc. Na Ebay za 250 Kc 50-70 ks dle akce. Pri dlouhodobem testovani se to vyplati vice.

lachtanice86
Kelišová 5983 příspěvků 01.01.18 17:46

@Kimiska1 díky. Nechám to být a počkám na první opravdovou ms

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.01.18 18:03
@Kimiska1 píše:
@Emay sezenes urcite :kytka:. Hlavne o dost levneji nez u nas. S PCO se muze stat, ze ti ovulaci stejne neukazou, u me zda se funguji. Pak se nam doporucuji i digitalni testy Clearblue, ale jestli treba nemas pravidelny cyklus, tak to nema smysl, vyjdou draze.

Bohuzel, moje MS chodi hodne spatne, i 128 dni.. Vyvolavacky, duphaston, a ted bez lecby, tak uvidim… Dekuju :hug:

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 18:16

@Emay tak to nema smysl… Ja tedy s PCO cyklus pravidelny mam, jakz takz 29-35 dni. A zkousela jsi hormonalni jogu? Myslim, ze by ti mohla pomoct, vidim na sobe zmeny a to jeate nejsem na konci kurzu. Da se absolvovat i vikendova zrychlena verze. Celkove na PCO je dobra. Jinak urcite pohyb, nizkosacharidova strava, zadne jednoduche cukry, doplnky stravy (inositol, omega3, horcik, zinek, pupalka) jsi zkousela? Ono PCO je vec, ktera se neda vylecit, ale da se zlepsit :)

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.01.18 18:27
@Kimiska1 píše:
@Emay tak to nema smysl… Ja tedy s PCO cyklus pravidelny mam, jakz takz 29-35 dni. A zkousela jsi hormonalni jogu? Myslim, ze by ti mohla pomoct, vidim na sobe zmeny a to jeate nejsem na konci kurzu. Da se absolvovat i vikendova zrychlena verze. Celkove na PCO je dobra. Jinak urcite pohyb, nizkosacharidova strava, zadne jednoduche cukry, doplnky stravy (inositol, omega3, horcik, zinek, pupalka) jsi zkousela? Ono PCO je vec, ktera se neda vylecit, ale da se zlepsit :)

Ta joga by mohla byt dobra, jenze jelam na 3 smeny, tak snad bych to nejak zvladala :oops:

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 18:35

@Emay vikendovy kurzy jsou na 2 dny, pak uz cvicis doma. Pohledej na internetu kde mas nejblizsi lektorku. Ja chodim na mesicni, protoze mi to prislo fajn mit pravidelne pohyb a chodim s kamoskou, ale kdybych mohla znova, vyberu radsi vikendovku a mohla uz jsem umet sestavu.

Emay
Kecalka 130 příspěvků 01.01.18 19:56
@Kimiska1 píše:
@Emay vikendovy kurzy jsou na 2 dny, pak uz cvicis doma. Pohledej na internetu kde mas nejblizsi lektorku. Ja chodim na mesicni, protoze mi to prislo fajn mit pravidelne pohyb a chodim s kamoskou, ale kdybych mohla znova, vyberu radsi vikendovku a mohla uz jsem umet sestavu.

N9 super, moc dekuju ta doporuceni :*

Kimiska1
Kecalka 161 příspěvků 01.01.18 23:23

@Emay neni zac, hlavne at ti to pomuze. Urcite to neni spasa pro vsechny, ale kdyz pohledas na internetu, najdes dost ohlasu a diskuzi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >