Pozitivní zkušenost s knihou popř. filmem Tajemství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:09
Pozitivní zkušenost s knihou popř. filmem Tajemství?

Film jsme viděli s kamarádem asi před 12 lety a děsně jsme se mu tenkrát chlámali :mrgreen:
Před pár lety jsem něco podobného zkoušela - pozitivním myšlením si přivolat do života věci, události atd., bohužel neúspěšně.
Ani by mne to už nenapadlo, ale po shlédnutí videa mé oblíbené youtuberky, které je něco málo přes 20, jsem si koupila knihu Tajemství.
Popisovala, co si do života „přitáhla“, ať už to byl mobil, na který neměla peníze, nebo kamarádky, které jí chyběly… Říká se, že co vysíláme, to také přitahujeme, negativně mi to fungovalo v životě hodně často.
Máte některá skutečně pozitní zkušenost s přitažlivostí?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lljubanka
Kecalka 115 příspěvků 30.03.19 22:22
@Monik29 píše:
Film jsme viděli s kamarádem asi před 12 lety a děsně jsme se mu tenkrát chlámali :mrgreen:
Před pár lety jsem něco podobného zkoušela - pozitivním myšlením si přivolat do života věci, události atd., bohužel neúspěšně.
Ani by mne to už nenapadlo, ale po shlédnutí videa mé oblíbené youtuberky, které je něco málo přes 20, jsem si koupila knihu Tajemství.
Popisovala, co si do života „přitáhla“, ať už to byl mobil, na který neměla peníze, nebo kamarádky, které jí chyběly… Říká se, že co vysíláme, to také přitahujeme, negativně mi to fungovalo v životě hodně často.
Máte některá skutečně pozitní zkušenost s přitažlivostí?

Jo, ale spíš je to o nastavení myšlení. Je to velmi náročné a není to pro každého. I mě to vyšlo jen jednou. Ale obecně mi vadí, že ti, co na to upozorňují to prezentují na můj vkus fanaticky, moc horlivě. Je lepší když tě na to někdo upozorní a nechá tě ať si na podrobnosti přijdeš sama..

LuciMik94
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 30.03.19 22:26

Za me to opravdu funguje…z ucitelky v ms za 16 cisteho jsem behem mesice bez predchozich impulzu zmenila praci na finance, o kterych jsem nevedela nic a behem roku si vydelala na sve vysnene bmw (nove) a koupila nadherny byt, ktery jsem kompletne vybavila za nemale penize a to vse jsem zvladla s minimalnim uverem, ktery me nezatizi ani ted, kdyz pujdu na materskou…jinak to auto a okolnosti jsem si vizualizovala a na tajemstvi pracovala 5let (nyni je mi 25 a cele se to odehralo ve 23letech bez znamych ci protekcnich kontaktu)…je hodne tezke nastavit si spravne formulovani prani, protoze muzes mit co chces, ale pak se ti nebude darit neco jineho, takze to chce opravdu propracovat a premyslet nad tim :-).

Příspěvek upraven 30.03.19 v 22:32

Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:29
@lljubanka

Jako některé extrémy se mi také nelíbí. Bylo na podobné téma napsáno více knih, třeba něco v tom stylu byla i Mysl je mocný lékař, tam např. byl syn, co byl gay a matka ho nějak zavrhla a on si tak přál zemřít, že do hodiny vážně umřel :nevim: apod.

Můžu se zeptat co to bylo, nebo alespoň okrajově čeho se to týkalo?

Já jsem od dětství strašně negativně smýšlející člověk - mám to od rodičů, snažím se teď nepoužívat slovo „Ne“ a to by člověk nevěřil, kolikrát ho za den použije či na něj pomyslí.

Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:33
LuciMik94

Tak to gratuluju, to je pěkné :kytka:

No u mě je problém, že se teď snažím, ale pak mě napadne zase myšlenka na smrt, jak by bylo hezký umřít a tak si říkám, jestli člověk jako já, má někdy šanci tohle změnit.

P.S. S tou smrtí to nefunguje, prosila jsem měsíce Boha a modlila se, ať už se neprobudím a fakt to nefunguje :mrgreen:

lljubanka
Kecalka 115 příspěvků 30.03.19 22:36
@Monik29 píše:
Tak to gratuluju, to je pěkné :kytka:

No u mě je problém, že se teď snažím, ale pak mě napadne zase myšlenka na smrt, jak by bylo hezký umřít a tak si říkám, jestli člověk jako já, má někdy šanci tohle změnit.

P.S. S tou smrtí to nefunguje, prosila jsem měsíce Boha a modlila se, ať už se neprobudím a fakt to nefunguje :mrgreen:

Počkej, a ty myslíš na to, že by si tu nechtěla být? 8o

LuciMik94
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 30.03.19 22:36

@Monik29 znam ale pani, jejiz bratr si strasne pral 2miliony, ze kdyby je mel, tak by udelal to, poridil tamto…pral si to tak moc, ze kolem sveho prani moc nespecifikoval a jen zil tim, ze je ma a uziva si je…jeho zena, byt to nevedel mela uzavrenou zivotni pojistku na 2miliony. Mela tragickou dopravni nehodu, pri ktere zemrela a on pak nasledne dostal jeho vysnene 2miliony, ale zustal bez milovane zeny…

LuciMik94
Stálice 87 příspěvků 1 inzerát 30.03.19 22:41

Po vsem, co mam o tom nacteno a povidala jsem si s lidma, kteri v to veri, tak jsem usoudila, ze je velmi dulezite k tomu pripojit take to koho prosime o to vsechno. Nabozenstvi neholduju, ale zase z mnoha technik prace s zivotnimi energiemi vzdy prevladaji negativni a kdyz nespecifikujes koho o to zadas, tak si to stahne automaticky to negativno a pak je to “neco za neco”. Naopak kdyz zadas cokoli pozitivniho, at uz si vymyslis cokoli, tak to je bez te “dane”…zni to divne, ja jsem nad tim dlouho premyslela, ale je to logicke

Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:48
@lljubanka píše:
Počkej, a ty myslíš na to, že by si tu nechtěla být? 8o

Jo já trpím depresemi od 11 let, to mě napadla první sebevražedná myšlenka taková dětská, jinak pak asi od 16 let.
Beru to už jako normální věc, jen si přijdu trapná, že o tom poslední roky spíš mektám a nekonám - ale to je taková moje blbost.
Tak jsem si řekla, že tomu dám ještě šanci - mělo by se tomu říkat život :mrgreen: Všechny tři doktorky to vědí, takže žádný strach…

Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:49
LuciMik94
@LuciMik94 píše:
@Monik29 znam ale pani, jejiz bratr si strasne pral 2miliony, ze kdyby je mel, tak by udelal to, poridil tamto…pral si to tak moc, ze kolem sveho prani moc nespecifikoval a jen zil tim, ze je ma a uziva si je…jeho zena, byt to nevedel mela uzavrenou zivotni pojistku na 2miliony. Mela tragickou dopravni nehodu, pri ktere zemrela a on pak nasledne dostal jeho vysnene 2miliony, ale zustal bez milovane zeny…

Tak to je až děsivý.

Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:54
LuciMik94
@LuciMik94 píše:
Po vsem, co mam o tom nacteno a povidala jsem si s lidma, kteri v to veri, tak jsem usoudila, ze je velmi dulezite k tomu pripojit take to koho prosime o to vsechno. Nabozenstvi neholduju, ale zase z mnoha technik prace s zivotnimi energiemi vzdy prevladaji negativni a kdyz nespecifikujes koho o to zadas, tak si to stahne automaticky to negativno a pak je to “neco za neco”. Naopak kdyz zadas cokoli pozitivniho, at uz si vymyslis cokoli, tak to je bez te “dane”…zni to divne, ja jsem nad tim dlouho premyslela, ale je to logicke

Mě to přijde hodně těžký, prý také děkovat, za to co máme, představovat si tu věc, jako že už jí máme, jak vypadá, někam si vylepit obrázek atd. Já bych ale potřebovala změnit xxx věcí uf.
Mě to tak hezky nakoplo, chtělo by to nějakýho kouče, zatím jsem se alespoň dohodli, že nebudeme doma používat pořád ne a že mne na to budou i známý upozorňovat, já tu negaci vlastně už pomalu miluju a někdy bych se potřebovala vynadáva na celej svět :andel:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 22:56
@LuciMik94 píše:
@Monik29 znam ale pani, jejiz bratr si strasne pral 2miliony, ze kdyby je mel, tak by udelal to, poridil tamto…pral si to tak moc, ze kolem sveho prani moc nespecifikoval a jen zil tim, ze je ma a uziva si je…jeho zena, byt to nevedel mela uzavrenou zivotni pojistku na 2miliony. Mela tragickou dopravni nehodu, pri ktere zemrela a on pak nasledne dostal jeho vysnene 2miliony, ale zustal bez milovane zeny…
Tomu říkám záměr.
@Monik29 píše:
Mě to přijde hodně těžký, prý také děkovat, za to co máme, představovat si tu věc, jako že už jí máme, jak vypadá, někam si vylepit obrázek atd. Já bych ale potřebovala změnit xxx věcí uf.
Mě to tak hezky nakoplo, chtělo by to nějakýho kouče, zatím jsem se alespoň dohodli, že nebudeme doma používat pořád ne a že mne na to budou i známý upozorňovat, já tu negaci vlastně už pomalu miluju a někdy bych se potřebovala vynadáva na celej svět :andel:

Moc to neprožívej. Prostě si něco přej, vyšli přání a pokračuj v životě. Časem se s tím naučíš pracovat. Při zadávání si klidně stanov i termín. Třeba velikonoce.

Monik29
Kecalka 351 příspěvků 30.03.19 22:57
@Průzkumník píše:
Moc to neprožívej. Prostě si něco přej, vyšli přání a pokračuj v životě. Časem se s tím naučíš pracovat. Při zadávání si klidně stanov i termín. Třeba velikonoce.
:palec: :mavam:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 22:58
@Monik29 píše:
Jo já trpím depresemi od 11 let, to mě napadla první sebevražedná myšlenka taková dětská, jinak pak asi od 16 let.
Beru to už jako normální věc, jen si přijdu trapná, že o tom poslední roky spíš mektám a nekonám - ale to je taková moje blbost.
Tak jsem si řekla, že tomu dám ještě šanci - mělo by se tomu říkat život :mrgreen: Všechny tři doktorky to vědí, takže žádný strach…

Taky slušnej záměr. A co bylo tou prvotní pohnutkou k sebevraždě?

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 22:58
@Monik29 píše: :palec: :mavam:

Поставы

Kde to je?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama