Pozitivní/negativní test

3
26.4.16 16:30

Pozitivní/negativní test

Ahoj holky, potřebuji poradit…18.4 měla dorazit menstruace, dorazila, ale trvala jen jeden den. Od té doby nic. Zkusila jsem si tedy udělat minulý týden těh. test, byl pozitivní, ale čárka byla slabá. Druhý den jsem zkoušela test znova a byl negativní.
Včera jsem byla u doktora a na ultrazvuku nebylo nic vidět, tak říkal ať si dojdu koupit test, že ho uděláme a a byl jasně pozitivní. Dnes jsem opět testovala a negativní..tak se chci zeptat měla jste to některá taky tak? Já už vůbec nevím co si myslet..na kontrolu jdu za týden. Děkuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2844
26.4.16 16:34

A koupila jsi vždycky stejnou značku? Zkus Clearblue, tomu bych věřila nebo ještě lépe na HCG jako samoplátce…Jinka ti asi každý poradí vyčkat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2844
26.4.16 16:35

Ale že by z jasně pozitivního byl druhý den úplně negativní to je divné, HCG tak rychle neklesá…Udělej ho za dva dny a když bude zas pozitivní, tak už raději netestuj a jen se raduj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
26.4.16 16:41

Právě jsem si říkala, že už nebudu testovat..jsem pak akorát zklamaná. Zkusím udělat test koncem týdne a pak půjdu k doktorovi. Ale tak mi přijde divné, že jednou je pozitivní a pak negativní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
26.4.16 16:50

Ať ti nechá doktor nabrat krev, ne? Výsledek má za pár hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10203
26.4.16 23:39

Přesně tak, nech si napsat žádanku na odběr krve a za pár dní znova. A hned budeš vědět, co se děje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.16 10:16

slaba druha // na testu po peti dnech vynechani MS

Ahoj, jsem tady nová a tak se chci zeptat, jestli si myslite ze by to mohlo byt konecne prosperujici tehotenstvi, kdyz ta druha // je porad slabsi, u predchozich tehu jsem je mela dva dny po vynechani stejne silne…a k mudr je to jeste brzy, po dvou kyretazich (ani jedno tehu nevyslo, nemela jsem ani zloutkovy vacek ani embryo, jen plodove obaly) bych asi byla nejstastnejsi zenska pod sluncem, dalsi zklamani bych asi uz nedala :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat