Je test pozitivní nebo vadný?

Anonymní
16.2.21 13:06

Pozitivní/vadný/negativní test

Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. jelikož jsem tuto vec nikdy neresila, nevím jestli je tento test pozitivní nebo vadný?
Nejsem ten typ, co by panikaril po každém styku, ale jde o to, ze minuly měsíc jsem měla “jinou” menstruaci + 8 dni zpoždění. Budu rada za každou odpověď! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1734
16.2.21 13:09

Podle mě vadný, ta druhá čárka má. byt někde úplně jinde. Kup nový a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9214
16.2.21 13:09
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat.. jelikož jsem tuto vec nikdy neresila, nevím jestli je tento test pozitivní nebo vadný?
Nejsem ten typ, co by panikaril po každém styku, ale jde o to, ze minuly měsíc jsem měla “jinou” menstruaci + 8 dni zpoždění. Budu rada za každou odpověď! :srdce:

Uvnitř testu je příbalový leták…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
16.2.21 13:16

Já žádnou druhou čárku nevidím, jen něco co je tuším upnutí té přední lesklé části. Za mě negativní, ale když tak zkus další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
16.2.21 13:19

Podle mě je vadný. Zkus jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9027
16.2.21 13:26

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
16.2.21 13:42

Tohle je normalni negativni test…jestli si dobre vzpominam, tak v pribalovem letaku byva i obrazek negativni/pozitivni/vadny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1852
16.2.21 13:44

Za me negativni. Ta testovaci carka ma byt mnohem bliz k te kontrolni. Prijde mi, ze je dost promoceny. Ale pozitivni test vypada jinak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4089
16.2.21 13:54

Negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
16.2.21 16:47

Podle mě je to negativní test. Ale zkus ještě jiný a uvidíš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 22:54

Ahojky holky, jak rada bych resila tehotensky test. A ne test na covid, na kterem jsem dnes byla a boli me stale nos po vyteru. Silena doba. Preji Vam tehulkam hodne zdravi. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 10:44

Tak dneska mě překvapila tato čárka.. přidávám i návod.. jen tedy chci vedet názor, protože přece jenom si pak ženská něco namlouvá a vůbec to tak pak není
3. Fotka je po zaschnutí..
Dekuji za odpovedi!

• Citovat
  • Nahlásit
4089
17.2.21 11:09
@Anonymní píše:
Tak dneska mě překvapila tato čárka.. přidávám i návod.. jen tedy chci vedet názor, protože přece jenom si pak ženská něco namlouvá a vůbec to tak pak není
3. Fotka je po zaschnutí..
Dekuji za odpovedi!

No nevím, ten test mi připadá nějak rozmočený..jak dlouho jsi ho namáčela? Dodržela jsi návod? Po limitu už se to nepočítá, ale kdybys byla těhotná, tak za dva tři dny bude čárka viditelnější, vydrž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 11:11
@darekp píše:
No nevím, ten test mi připadá nějak rozmočený..jak dlouho jsi ho namáčela? Dodržela jsi návod? Po limitu už se to nepočítá, ale kdybys byla těhotná, tak za dva tři dny bude čárka viditelnější, vydrž ;)

Podle instrukcí 5s. Dekuji!

• Citovat
  • Nahlásit
9027
17.2.21 15:54

A víš, že ta 2 čárka má být pod tou kontrolní a ne nad jak máš tu šipku, ma byt na druhé straně. Testy máš negativní, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat